Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 9390 komentarzy

Janusz E. Kamiński

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Donald chamski i prostacki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czasami widzi się tylko sielski obrazek. Kompletnie fałszywy. Takiego pana Tuska właśnie zawsze widzimy. A jest zupełnie inaczej...

 

 

 

 

 

 

Pan premier wykroił ze swego napiętego kalendarza, w ostatniej chwili i nagle, jak to mówią momęcik, by spotkać się z małżeństwem Elbanowskich, którzy reprezentują milion rodziców i którzy nie zgadzają się z przymusem szkolnym dla sześciolatków.

 

Na potwierdzenie tego, co napiszę poniżej, oto relacja z tego spotkania:

//niezalezna.pl/50047-ujawniamy-zapis-rozmowy-tuska-z-elbanowskimi-premierowi-puscily-nerwy .

 

 

Z niejaką dumą, po 50-ciu latach doświadczeń, upewniłem się, że jestem dobrym fizjonomistą. Chociaż domorosłym. Jest cała potężna grupa analityków – psychologów, którzy siedzą przed monitorami i z mowy ciała, grymasów twarzy i ruchów gałek ocznych odczytują prawdę i fałsz, intencje i prawdziwe emocje obserwowanego. Bardzo dużo można powiedzieć o kimś, gdy tylko uważnie się go obserwuje.

 

Istnieje też wielka szkoła po przeciwnej stronie lustra. To nauka sztuki manipulacji. Nauka ukrywania swoich prawdziwych intencji, nauka kłamania i manewrowania. Sztuka gładkich i pustych słów.  To pokazywanie fałszywego obrazu.

Lecz, gdy dostatecznie długo i wnikliwie obserwujemy, to taki manipulator czasami się bezwiednie odsłoni i wtedy widzimy prawdziwego człowieka.

Tak było z Tuskiem w rozmowie z Elbanowskimi. Niestety dla Tuska, mimo, że nie dopuszczono dziennikarzy, kamery to zanotowały.

Proszę odsłuchajcie nagrania, bo suchy tekst nie oddaje całej arogancji i pogardy.

 

Obserwując Donalda Tuska, praktycznie od obalenia rządu Olszewskiego, gdzie grał on aktywną rolę, stwierdzam, że zawsze cieszył się on moją głęboką niechęcią.

Stanowi on wprost klasyczny przykład zakłamanego hipokryty, Człowieka z gruntu złego. I według mojego mniemania, osobnika na granicy socjopatii. Manipulatora i kłamcę. Oportunistę, ale mściwego i pamiętliwego.

 

Wysokie techniki tzw. wizażystów stworzyły Tuskowi maskę, którą potrafił zwieść miliony rodaków. Pokazywał sobą i mówił, to, co oni chcieli usłyszeć. Kłamał nagminnie, obiecywał niestworzone rzeczy i wszystko to mu uchodziło na sucho. Mogę śmiało powiedzieć, że został mistrzem manipulacji.

Pewien jestem, że gdyby rozmowa z państwem Elbanowskimi odbywała się w świetle oficjalnych kamer, to widzielibyśmy zupełnie innego Tuska, tego z maską na twarzy. Uprzejmego, uśmiechającego się i pełnego współczucia i zrozumienia. Jednakże, nieświadom nagrywania, mógł byc sobą, chamem i arogantem, z  pogardą dla innych. Takim, jakim naprawdę jest.

 

I takim, jak krąży o nim mnóstwo plotek w najbliższym otoczeniu. O brutalnym znęcaniu się nad żoną, która już raz z tego powodu od niego odeszła. O wybuchach wściekłości, na które sobie pozwala w swoim gabinecie w obecności najbliższego otoczenia. O głupim wyżywaniu się na paprotce, którą zostawił Leszek Miller i prosił o dbanie o nią. O nasłanie kontroli na Paprykarza, który odważył się zapytać: - Panie premierze, jak żyć?!

Tusk, to karierowicz i egocentryk. Bezwzględny. Kto mu się sprzeciwił, albo tylko potencjalnie zagraża, jest usuwany. Cała plejada – Olechowski, Piskorski, Gilowska (Tusku, bracie!), Rokita, Gowin i wreszcie Schetyna, odeszła w niebyt.

 

Proszę was, obejrzyjcie ten zalinkowany zapis rozmowy nawet dwa razy. Zobaczycie Tuska, jakiego ja już widzę od lat i wielokrotnie o tym pisałem. Niezależne stacje teewizyjne powinny ten materiał odtwarzać codziennie.

 

Zerwać maskę z twarzy człowieka, którego na nieszczęście państwa i obywateli wybrano na przywódcę.

 

Coś jest niedobrego w historii różnych cywilizacji i narodów, że do władzy dopuszcza się jednostki chore i zdeprawowane. Ile lat potrzeba, ile strat trzeba ponieść, by się o tym przekonać?

Gdy państwo nasze ostatecznie legnie w gruzach, to stwierdzimy – "mądry Polak po szkodzie"?

 

 

KOMENTARZE

 • @Marek Lipski 10:35:15
  Niestey, cytaty są prawdziwe.

  Lecz to nic, wobec odsłuchania nagrania. ten ton, tyle chamstwa i agresji.
  To niesamowite.

  Pozdrawiam
 • @jazgdyni
  Pamiętam dziki wzrok i wypowiedź : .. znajdzie się sposób i na prezydenta..
  To było po wyborach. Pamiętam że obawiałem się zamachu na LK.
  Festiwal chamskiego sekowania prezydenta stępił zmysły, wydawało się
  że tylko o pierwszeństwo dziobania mu chodzi. Po tragedii smoleńskiej
  nagrania agresji wobec rodzin ofiar nie pozostawiają już wątpliwości że
  to jakieś zachowania z psychopatycznej subkultury typu więziennego.
 • @cyborg 12:17:04
  Tu masz rację... Ta knajacka osobowość ciągle się przebija. Podwórkowego żulika i wirażki. Taki też był na studiach, o czym mówili jego koledzy z roku.
  A Iza mogłaby dużo opowiedzieć, jak to było w Świetliku.

  Co my mamy? Jeden głupek, drugi socjopata. Jak żyć?

  Pzdr
 • @jazgdyni 12:45:03
  Trafiłem do podobnego "inkubatora" jak Świetlik. Bez twardych dowodów
  lepiej nie plotkować.
 • @jazgdyni
  5*.
  Za zdjęcie wprowadzające dałabym drugie 5*!
 • @KOSSOBOR 13:46:24
  Prawda, że zdjęcie jest świetne?

  Już sobie schomikowałem w moim archiwum.

  Cały Donaldino.

  Serdeczności.
 • To socjopata i człowiek zdeprawowany
  a przy tym pod presją strachu.

  Ma się czego bać.

  Za dwa lata będzie nikim i to z mnóstwem poważnych kłopotów.
 • @Ptasznik z Trotylu 16:48:02
  Jeżeli nie ucieknie do Andżeli pod spódnicę. Tam się może schować.
 • @jazgdyni 16:59:57
  Chciałbyś siedzieć u Adolfiny pod spódnicą ?
  A jeśli Adolfina nażre się Sauerkrautu mit Speck ?

  Hej ! To mogłaby być niezła kara dla tego Wytrzeszcza. To mogłoby być bardziej dolegliwe niż Zyklon B. ;-))
 • @Ptasznik z Trotylu 18:46:09
  Zamknąłem oczy i wyobraziłem sobie plastycznie Donalda uwięzionego w ciasnej przestrzeni spódnicy przejedzonej (Sauerkrautem) Adolfiny.

  Kurna, zrobiło mi się żal tego patałacha. ;-))
 • autor
  Co do mojej oceny Donalda to zawsze używam słowa -intrygant-w moim przekonaniu nie jest takim prostakiem.
  Obserwując jego karierę polityczną trzeba by się cofnąć do jego udziału w tkw.,,nocznej zmianie'',udziału odwołania rządu J.Olszewskiego.Jedyną przyczyną odwołania Olszewskiego przez Wałęse była wcześniejsza uchwała sejmu odtajnieniu agentów z życia politycznego,to było na wniosek posła J.K Mikke.To zadaniu z ramienia rządu wykonywał A.Macierewicz.Jaka była reakcja klubu KLD na czele którego stał Donald Tusk,nie przyjęcie tego raportu.Czego się bał Donald Tusk?
  Uchwała sejmu miała za zadanie odtajnienie tylko agentów czy współpracowników,ale przecież w Polsce działali i agenci innych wywiadów i o ich działalności nie można było znaleść notki w spisach UB.
  Dla mnie nie ulega wątpliwości że takie powiązania z obcym wywiadem miał Donald,człowiek który cały czas musi kontrolować swoje działania postępując według pewnych instrukcji jest i skazany na samotność,ta jego eliminacja z swojego otoczenia najbliższych jest podyktowane jego bezpieczeństwem ,czasami człowiek pokazuje swoje słabości które by mogły być wykorzystane przez najbliższych.
  Jestem przekonany ze ten cały szereg różnych samobójstw które popełniali ludzie dla niego niewygodni,jest i wynikiem działaniem tych służb które trzymią parasol ochronny nad D.Tuskiem.
  W dzisiejszych czasach możemy sobie tylko składać pobożne życzenia o jakimś oddolnym ruchem,który by w Polsce doszedł do władzy,przecież niedawny przykład z naszej historii powstanie ,,Solidarności",trochę wcześniej jak rewolucja bolszewicka w Rosji miało tych samych mocodawców,było pod ich kontrolą
  Jest pewne ,że Donald już jest na krańcu swojej wytrzymałości ,nam tylko wypada czekać kogo znowu ,,los opatrzności' ześle na przywódcę.
 • @Ptasznik z Trotylu 18:53:05
  Nigdy nic nie wiadomo - kto na przykład jest zboczony na sauerkraut?
 • @dalmichal 18:57:34
  Chyba tobie nie zrobiło się żal Donalda???

  Nawet, jak jest pod parasolem, co wielce prawdopdobne, to człowiek o fatalnym charakterze i prostackich manierach. Co do tego nie ma wątpliwości.
  Wiele zła w tym kraju będzie się właśnie z nim kojarzyło.

  Pozdrawiam
 • @jazgdyni 19:05:35
  Żal to na pewno nie,ale z tymi sześciolatkami to też miał podpatrzone u sąsiadów ,i ja przynajmniej szkolną edukacje zaczynałem w byłej Czechosłowacji i tam nas gnali od 6 lat do szkoły.
  I nawzajem pozdrowienia!
 • @jazgdyni 14:02:32
  Zdjęcie świetne i poznawcze: myślałam, że ta cała Kopacz jest tam wyżej w hierarchii.

  :)
 • O JEJ... ALE SENSACJA...
  Przede wszystkim byl swiadom nagrywania... 2h przez was stracilem...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej