Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 9390 komentarzy

Janusz E. Kamiński

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Cisi poplecznicy Tuska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Będzie dzisiaj nawalanka? Już dyżurni agenci o tym zadecydują. Bo may się nawalać, gnoić, ubliżać, żeby przypadkiem czegoś nie budować.


Czy ciągle jeszcze spora siła Tuska i jego ferajny opiera się tylko na lemingach, tych młodych, wykształconych z dużych miast i na rzeszy kombinatorów, podpiętych finansowo do rządowej machiny rozdającej kontrakty i przewalającej przetargi?
Czy to tylko zachodnie, głównie niemieckie media, propagujące pupila Angeli Merkel spajają ludzi podtrzymujących nie-rząd?
 
Nie proszę państwa, są niestety osoby popierające Tuska po naszej prawicowej stronie. A najgorsze jest to, że jest sporo takich, piszących jako blogerzy i komentatorzy na popularnych prawicowych portalach.
 
Kto to taki? Aby odpowiedzieć na to pytanie trzeba przypomnieć pewne zasady uprawiania polityki przez obecną ekipę.
Otóż oprócz zapewnienia sobie popracia wyżej wspomnianych lemingów i podwiązanych pod układ kombinatorów, trwa nieustanna manipulacja wokół prawej strony, która jest w opozycji do rządów Tuska.
Chyba już największy tuman zdołał pojąć, że podstawą polityki obecnej ekipy jest kompletna bezideowość i maksymalne nic – nierobienie. Jednakże może to oburzać sporą część społeczeństwa. Trzeba więc się nią zająć, tak, by nie była w stanie głośno i skutecznie protestować.
 
Ten segment pacyfikacji potencjalnie opozycyjnych obywateli realizowany jest w postaci dwóch głównych filarów: utrzymywanie społeczeństwa w stałym rozedrganiu emocjonalnym, oraz niedopuszczenie do jednoczenia się i krystalizowania się ośrodków opozycji.
 
I jedno i drugie realizuje przede wszystkim propaganda uprawiana przez pro-rządowe mass-media, które, niestety, stanowią ponad 90% wszystkich publikatorów. Wrzeszczącymi tytułami i podsuwanymi bzdurnymi tematami, takimi jak kibice, nietrzeźwi kierowcy, czy słynna mama Madzi, skutecznie utrzymują emocjonalne i nerwowe napięcie narodu. Jesteśmy wprost bombardowani codziennie klęskami, katastrofami i tragicznymi informacjami, tak byśmy nie znali dnia, ani godziny. Tak, byśmy byli ciągle na granicy silnej nerwicy, bez spokoju i bez poczucia bezpieczeństwa.
Taka działalność wywołuje postawę psychiczną, w której ludzie się łatwo denerwują, są kłótliwi, swarliwi i nie mają do nikogo zaufania. Bo propaganda dobitnie ukazuje, że draniem może być każdy – policjant, lekarz i ksiądz. Na drugiego człowieka należy patrzeć z najwyższą podejrzliwością i w żadnym wypadku nie można mieć do niego zaufania.
 
Tak przygotowany psychicznie i nerwowo naród, co jest oczywiste, trudno się jednoczy. Prawicowe inicjatywy starające się rozbudzić ruch obywatelski rozbijają się o postawy bierności i nieufności, wytworzone przez oficjalną propagandę.
Z własnego doświadczenia wiecie, że nawet spotkania towarzyskie zamierają, czego nie było nawet w trakcie trwania stanu wojennego. Bylismy wówczas znacznie bardziej zjednoczeni. Teraz to tylko pojedyncze atomy, gotowe zebrać się w 200 tysięcznym tłumie na Skwerze Kościuszki w Gdyni, by oglądać upadłe gwiazdy w Noc Sylwestrową. Wolą to, niż spędzanie tej nocy w gronie przyjaciół, bliskich osób i we własnej atmosferze. Nie, wolą stać godzinami w tłumie obcych, niczym nie zjednoczonych ludzi.
I wszyscy są tak nerwowi, jak nigdy. Wściekły facet, dodatkowo pobudzony alkoholem wjeżdża na chodnik i zabija sześć osób. W Krakowie, młodzi ludzie uzbrojeni w maczety, noże i pałki zatrzymują samochód, wyciągają kierowcę i smiertelnie go masakrują.
Zwykli obywatele robią to, co kiedyś było wyłączną domeną oprawców z UB, KBW, czy ZOMO.
Co się porobiło ?!
To się porobiło, że tak bez przerwy jesteśmy na siebie napuszczani. Mamy być emocjonalnie rozedrgani, źli, a nawet wściekli. Lecz nie na władze, nie na rząd, ale sami przeciwko sobie.
Tak, byśmy się nigdy nie mogli zorganizować.
 
No dobrze, ale co z tym internetem?
Zostawmy na boku te wszystkie facebooki, onety i tym podobne, które utworzono specjalnie dla lemingów, by mogli się zabawiać. No i oczywiście dla ministra Sikorskiego.
Zajmijmy się tym segmentem internetu, który popularnie nazywa się prawicową blogosferą, a który składa się z szeregu portali społecznościowych, o większej i mniejszej popularności.
Teoretycznie powinien tutaj panować ład i porządek. Przebywa tu bowiem elita, najbardziej świadoma część opozycyjnego społeczeństwa. Niestety, tak nie jest. Zgodnie z prawami statystyki i pod naporem propagandowej psychologii, również tutaj mamy emocjonalne rozedrganie i niemożliwość jednoczenia się.
Czyli dokładnie to, co aparat Tuska realizuje w stosunku do społeczeństwa.
Mamy więc w prawicowej blogosferze rzeszę cichych popleczników Donalda.
 
W dużej mierze są to, jak to nazywa pan Jerzy Targalski, patrioci – idioci.
Idiotów – patriotów na każdym prawicowym portalu jest sporo. To oni zazwyczaj uzurpują sobie prawo do władzy nad portalem. Mając głowy zapełnione kalkami hasełek i zawołań, tak, że nie ma już miejsca dla rozumu, narzucają tematy dyskusji, oceniają wszystko w koło, starając się rzeczywistość dopasować do prymitywnego schematu, który sobie w swoich mózgach stworzyli. Ponieważ jednak, przygotowani przez tuskową propagandę, są emocjonalnie podminowani, to cierpią na syndrom oblężonej twierdzy. Nie ufają prawie nikomu. Tworzą wyłącznie kliki tak samo myślących. I najgorsze, starają się całkowicie zawłaszczyć prawicową scenę. Ktokolwiek samodzielnie myślący, nie używający bez przerwy wytartych haseł, jest, musi być wrogiem. Akcje wyszukiwania podstępnych agentów, fałszywych prawicowców i niepewnych osobników trwa nieustannie. Zajmuje im to większość czasu. Potrafią wejść na każdą merytoryczną dyskusję i rozpieprzyć ją w trymiga, projektując swoje fobie i szukając wrogów.
Najbardziej twórczy spośród nich tworzą zadziwiające teorie, kompletnie odrealnione, które byłyby śmieszne, gdyby nie to, że to nasze prawicowe.
Często jest to pseudo patriotyczna ekstaza religijna, w której się głosi, że Polska jest Jezusem narodów i musi przejśc podobną drogę cierpienia, by zbawić świat. Albo wprost przeciwnie – Polska, by osiągnąć sukces i pociągnąć narody, musi powrócić do swoich pra-słowiańskich korzeni i ze Światowidem i Swarożycem na sztandarach, tworząc nową polską cywilizację, powieść naród do zwycięstwa.
Cóż oryginały i ekscentrycy są i byli zawsze. A internet dał im możliwość wypowiadania swoich fantasmagorii. Tylko dlaczego mącą w głowach na prawicowych portalach? Przecież to jest dokładnie to, o co Tuskowi i ekipie dokładnie chodzi. Sianie zamętu i odciąganie od najważniejszych spraw dla kraju i narodu.
 
Portale prawicowe stały się też miejscem produkowania się notorycznych pieniaczy i besserwisserów. Ci są napięci emocjonalnie nawet bardziej niż przeciętni patrioci-idioci. Awantury na portalach wybuchają bez przerwy. Pyskówki zajmują sporą grupę ludzi. A praca dla kraju, dla nas, leży. No i wróg się cieszy.
 
Oczywiście, są cały czas między nami funkcjonariusze, którzy dbają, by ten stan rzeczy nieustannie podtrzymywać. I jakże często są to ci najgorliwsi, najbardziej mącący i właściciele jedynej słusznej racji, patrioci – idioci.
 
Powiedzcie sami. Jak tutaj budować silną prawicę? Jak w końcu stworzyć silną reprezentację, która przegna uzurpatorów, zdrajców narodu.
Wszyscy chcemy tego samego – "Ojczyznę wolną racz dać nam Panie".
Ale niektórzy jakby mniej chcą. Bo musieliby zniknąć, wrócić do swych codziennych obowiązków. A tak mogą w tym stanie marazmu i zawieszenia brylować. Tocząc z ust jadowitą pianę, złość i nieufność, podpierani przez rozhisteryzowane kobiety, które nie znalazły szczęścia w życiu.
Oto właśnie jak realizuje się wyrafinowana propaganda fachowców, których Tusk zatrudnił.
Prawicowa blogosfera pełna jest jego cichych popleczników.

KOMENTARZE

 • Bardzo ciekawa notka- 5
  Tylko obawiam się, że ja mam na mysli inną grupę a ty inną.

  Żeby sie nie powtarzać przekleję komentarz, który napisałem u Astry. Tam faktycznie nikt nie chcial dyskutowac za to pojawili sie ci, którzy mieli najwyraźniej zamiar nie dopuscić do dyskusji.
  Komentarz był skierowany do AlexSailor

  //W każdym razie doskonale podkreśliłeś "zasługi" bliźniaków ale nie wolno zapominać o reszcie prominentnych przedstawicieli Kasty, którzy wytrwale i z poświeceniem pracowali na końcowy "sukces". Mogą poczuć się urażeni, że umniejszasz ich rolę :)

  Najbardzie tragiczne jest to, że ci, którzy chcą uchodzić za jedyną "patriotyczną" opozycję w rzeczywistości służą obcym interesom. Mieliśmy tego jaskrawy przykład ostatnio na Ukrainie. Nawet najbardziej wierni zwolennicy PiS byli tym zniesmaczeni.
  Ale innym jak widać to nie przeszkadza i patrzą w swojego guru jak w obrazek.
  Żal mi ich bo w ogromnej większości to porządni ludzie tylko otumanieni przez wrogą Polsce propagandę.
  Z tego też powodu nie należy z klucza nikogo odrzucać (mam na myśli zwykłych ludzi, nie skompromitowanych politykierow) tylko tłumaczyć, tłumaczyć i jeszcze raz tłumaczyć.

  Dla sprzedajnej Kasty Polska to "postaw sukna" i to co Sienkiewicz włożył w usta księciu Bogusławowi w Potopie ma miejsce dziś.
  Tacy ludzie jak Pan Poręba czy Pan Doktor Sendecki i wielu wielu innych glośno o tym krzyczą i dlatego na siłę próbuje się z nich zrobić aparatczyków, zdrajców, oszołomów i co tam chcesz.
  Ci pogrobowcy żydokomuny i agenci światowego syjonizmu doskonale wiedzą, ze tacy ludzie, którzy rozbudzaja świadomość zwykłych obywateli są dla ich zbrodniczego, antypolskiego procederu największym zagrozeniem.
  Bo jeśli na filmik Pana Doktora Sendeckiego wejdzie milion ludzi (a tak już sie zdarzyło) to niech tylko 10% zacznie myśleć samodzielnie a zagrożenie zdemaskowania łotrów wzrasta. I tego boją się najbardziej.

  Dlatego w przestrzeni medialnej, szczególnie w internecie działa tylu zadaniowców wspieranych przez użytecznych idiotów. Zadaniowcy to ludzie straceni dla polskiej sprawy, zaprzańcy jak Judasz Iskariota ale o użytecznych idiotów trzeba powalczyć.
  Raz, żeby pozbawić sprytnych agentów wsparcia a dwa - żeby przejrzeli na oczy i wrócili na "jasną stronę mocy".//
 • @SpiritoLibero 10:34:55
  Do pana doktora nic nie mam, a pan Poręba nie podoba mi się, bo nie wierzę, czy mamy identyczny cel.
  Ja staram się nikogo nie stygmatyzować i ze wszystkimi mi po drodze, z tymi, którzy chcą wolnej, niepodległej Ojczyzny.

  Powinniśmy się jednoczyć.
  Lecz jest ciężko, gdy pan Opara tak jednoznacznie optuje dzisiaj za wojskówką, jakby nie wiedział, jaka powszechna opinia jest na temat Neonu24.
  Ciężko też jest utrzymywać prstiż poważnego portalu, gdy pan Wojtas nawołuje do pogańskich archetypów celem utworzenia jakiejś mitycznej cywilizacji polskiej.

  Poza tym, oczywiście, całkowicie zgadzamy się ze sobą.

  Pozdrawiam
 • powiem tak, wypowiedź fenomenalna, brawo, tyle że narracja niedokończona
  no bo ilu ludzi liczy owa prawica ?

  są jeszcze patrioci - lewicowcy.

  No to uspokójmy się intelektualnie i emocjonalnie i zastanówmy się,
  jak prawicowcy i lewicowcy będą mogli żyć razem w Polsce, skoro już ją odzyskamy.

  Bo przecież prawicowcy nie tylko drażnią się między sobą, tak najeżdżają na inaczej myślących ludzi, że ci ostatni się ich boją i o prawicowcach myślą jak o kombinatorach skrycie wprowadzających system neoniewolniczy.
 • @jazgdyni 11:10:53
  " pan Poręba nie podoba mi się, bo nie wierzę, czy mamy identyczny cel."
  Też uważam, ze nie macie identycznych celów :)

  Co do "wojskówki" to nic nie rozumiem.
  Artykuł p.Opary jest o OTK i o tym, ze praktycznie nie mamy już armii, którą zdemontowali nasi "administratorzy".

  Co ma piernik do wiatraka ?

  pan Wojtas nie nawołuje do żadnych "pogańskich archetypów celem utworzenia jakiejś mitycznej cywilizacji polskiej."

  Nie czytasz jego notek więc możesz tego nie wiedzieć i powtarzasz jedynie banalne bzdury.

  Poza tym, oczywiście, całkowicie zgadzamy się ze sobą. :)
 • @interesariusz z PL 11:16:18
  Lewicowcy - prawicowcy, to już na prawdę historyczny schemat.

  Ci, co chcą dobra kraju i narodu potrafią się dogadać, nie zależnie czy są socjalistami, czy konserwatystami.
  Pod warunkiem oczywiście, że będziemy wspólnie wypieprzać te lewackie nuworyszowskie bzdury, jak neoliberalizm, gender, czy geizm.

  Ludzie dobrej woli zawsze się mogą dogadać.

  Pozdrawiam
 • @SpiritoLibero 11:18:32
  Pan Ryszard dla swojego dobra i dla dobra Neonu24 powinien unikać tematów związanych z wojskiem.

  Dzisiaj, właśnie z tego powodu pan Targalski poprosił mnie, bym się zdeklarował, czy będę pisał na neonie, czy na naszych blogach.

  Przecież Libero czujesz bluesa.

  My z NE to przecież chłopcy ze wsi.

  Zgadzasz się ze mną całkowicie?
 • @jazgdyni 11:36:15
  Kto jest ze "wsi" to ja nie wiem. Nikt nie chodzi i sie nie chwali tym.

  Ja mogę mieć swoje opinie na ten temat ale to nie jest do dyskusji na publicznym forum.

  "Dzisiaj, właśnie z tego powodu pan Targalski poprosił mnie, bym się zdeklarował, czy będę pisał na neonie, czy na naszych blogach."

  Zrobisz jak uwazasz. Życzę dobrego wyboru.
  Jeśli nie przeszkadzają ci szemrani aparatczycy komunistyczni w redakcji Sakiewicza (niejaki Darski np.) to szczęść Boże.
 • @jazgdyni 11:32:58 jeśli
  "Lewicowcy - prawicowcy, to już na prawdę historyczny schemat."

  to czemu cały czas operujesz pojęciem prawica ?
 • @jazgdyni 11:36:15
  a co, Pan Targalski to twój partner, że chce mieć na Ciebie monopol ?

  Jakie są motywy takiego szantażu ?
 • @interesariusz z PL 11:43:15
  Bo o tak zwaną prawicę mi chodzi i z nią się utożsamiam.

  To przyjęcie pewnej konwencji myslowej, bu skutecznie odciąć się od zbordniczej ideologii komunizmu.
 • @Skanderbeg 11:45:21
  No widzisz - stygmatyzowanie.

  Pan Targalski jest tylko szefen nasze blogi.
 • @interesariusz z PL 11:45:25
  Motywy widzę tylko jedne - wykopanie rowu między Neonem i resztą prawicowej blogosfery.
 • @jazgdyni 12:28:59
  sam widzisz kto działa destrukcyjnie.
  Ale to oznacza, ze NEon24.pl wzbudza strach agentury.
  Już raz chcieli położyć. Teraz próbują znowu ? :)))
 • @SpiritoLibero 12:34:18
  To są rozgrywki agentury w których ja bardzo nie chciałbym uczestniczyć.
  A już dostałem ostrzeżenie. Dyżurny agent chlapnął bym uważał na swoją wnuczkę. I podał jej wiek.

  To nie jest dobre (te walki) dla narodu i dla prawicy.
  Niewesoło to widzę.
 • @Skanderbeg 11:46:42
  Targalski to były członek PZPR, Wolski to Były członek PZPR, Cabański to były członek PZPR i dla kogo teraz pracują nie przypadkiem dla pisuaru?
 • @ autor
  Zatomizowanie Polaków, które trafnie opisałeś, ma swoje źródło w kaczo - donaldziej napierdalance. Ta z kolei jest produktem wysmażonym przez polityków w odpowiedzi na zapotrzebowanie pańszczyzny. Tak to już niestety jest, że pańszczyźniany jest zawistny i wiecznie wściekły. Dla pańszczyzny politycy organizują ustawki, gdzie nie ma dyskusji tylko sztuczna bójka, keczup robi za krew a na koniec okazuje się, że i tak wszyscy od lewa do prawa głosują w Sejmie tak samo.
  Kto nie ma amnezji ten pamięta poprzednią ustawkę: Solidarność kontra SLD. Ale po jakimś czasie się ona wypaliła i dlatego zorganizowano następną - Kaczor kontra Donald. Ta trwa do dziś i ma się doskonale.
  W państwie poważnym (Niemcy), gdy wybory nie wyłonią ewidentnego zwycięzcy, to montuje się tzw. wielką koalicję. W Polsce natomiast zaczyna się napierdalankę.
  pozdrawiam
 • @jazgdyni 11:10:53
  Proszę napisać czym różni się w sprawach istotnych dla przyszłości Polski PO od PIS??????
  Oni będąc razem w Ajwaj Es sprzedali pół Polski za 5% wartości.
  Czy Tusk i Kaczyński to nie przypadkiem wybór choroby syfu czy kiły.
  Od 25 lat rządzą Polską te same ryje tylko sztandary zmieniają. Czym tu się podniecać. Tylko obalenie architektów i uczestnikó OS może coś zmienić.
  Polską rządzą agenci mossadu z cia, a wcześnie mossadu z kgb, co to za różnica czy wybierze się agentów mossadu z BND czy agentów mossadu z cia.
  Przecież to gołym okiem widać, trzeba być wyjątkowo naiwnym lub głupkiem lub agentem, żeby tego nie zauważyc
  Prawica - Lewica, kto tu jest lewicą a kto prawicą??? Nie ma czegoś takiego. Jest Naród wyrosły z swoich korzeni, albo go nie ma?
 • @jazgdyni 12:42:13
  "Dyżurny agent chlapnął bym uważał na swoją wnuczkę."

  Gdzie ?
 • @Wrzodak Z. 12:46:24
  A Wrzodak Z. jest byłym kim???
 • @ratus 12:49:19
  Dlatego też powinniśmy uważać i nie dać już więcej sobą manipulować.

  Kierować się własnym rozumem. Nie dać się wciągać w niepotrzebne rozgrywki.

  Niech raz naród wystąpi jako strona. Nie agenci.

  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 12:54:13
  Powiem tak:

  - nie ważne czym się różnią, ale na chwilę obecną PiS to jedyna siła, ktura może odrzucić od władzy mafijną ferajnę Tuska/

  Chyba, że pan zorganizuje ogólnonarodową rewolucję.

  Pozdrawiam
 • @SpiritoLibero 12:54:23
  Nie martw się, nie tutaj.

  Tam, gdzie nie lubisz.
  Mam to zarchiwizowane.
 • @jazgdyni 12:59:33
  Ani moi rodzice, dziadkowie żaden, ale to żaden nie miał nic wspólnego z bolszewią. Dziadek Józef (kierownik urzędu stanu cywilnego w W-wie w okresie międzywojennym, PW, uciekł z transportu z moim ojcem) zakatowany w więziennym UB, a jak będziesz w Szczecinie to zapoznaj śię z tablicą zastrzelonych robotników SSZ.
  Ja nigdy nie należałem do żadnej organizacji proczerwonej, jestem czysciutki w tych sprawach i to boli agentów OZI, działaczy zsmp, zms, studenckich, agentów SB pracujących na rzecz pisuaru w której to trockistowskiej partii aż roi się od byłych czerwonych i ludzi moralnie skończonych. itd.
 • @Wrzodak Z. 13:09:04
  Wiem, wiem, znam życiorys. Tylko wydaje się Pan wypalony. Jakby coś Pana złamało.

  Potrzebujemy dużo konstruktywnych propozycji, żeby po rozliczeniu zacząć wszystko od zera.
 • @jazgdyni 13:13:21
  Przekonaj mnie do pisuaru, napisz czym istotnym dla przyszłości Polski różni się PO od PIS-u.
  Może zmienię zdanie jak zapewnisz mnie, że PIS ma alteranatywę dla Pozostałych partii z której wynikać będzie, likwidacji lichwy, budowy Polski wolnej od wpływów obcych wywiadów, zmina Konstytucji, podniesienie stopy życiowej Polaków, rozliczenie złodziejskiej prywatyzacji, budowanie wielkiej Polski zamiast budowanie wielkiej ukrainy itd. Może mnie przekonasz.
 • @jazgdyni 12:26:28
  czyli przeczysz sam sobie,

  dobrze też, abyś wyjaśnił, czym się różni "tak zwana prawica", od prawicy.

  Utożsamiasz się z "tak zwaną prawicą", a podział lewica/prawica ma znaczenie jeno historyczne.

  Z następnego zdania wnioskuję, że podział lewica/prawica jest jedynie historyczny, a podział "tak zwana prawica/zbrodnicza ideologia komunizmu" jak najbardziej na czasie.

  Wdzięczny byłbym za uświadomienie, na czym polega zbrodniczość IDEOLOGII komunizmu, bo ja jedynie wiem, na czym polegała zbrodniczość idiotów, którzy w imię komunizmu zaprowadzali swój porządek.
 • @Wrzodak Z. 13:13:24
  Nie przekonam, bo sam w to nie wierzę.

  Powtarzam - PiS potrzebny jest na dzisiaj, by odsunąć Tuska z jego ferajną.

  Czy jest jakaś inna alternatywa???
 • @jazgdyni 13:05:01
  ano właśnie wątpię, że PiS po zwycięstwie wdepcze aferałów w ziemię,

  weźmie władzę, i znowu jeno miauknie, zamiast zaryczeć.
 • @Wrzodak Z. 13:09:04
  no i co z tego, że nie należał Pan, czy to jest świadectwo moralności ?
 • @Skanderbeg 13:27:15
  zgoda,

  ale wytłumacz mi, jak będąc na miejscu Kaczyńskiego skompletowałbyś partię ?
 • @jazgdyni 13:13:21
  Człowieku, żebyś z 1% zrobił tego co ja dla Polski, to byś zrozumiał ludzi ,,wypalonych". Nawet nie zdajesz sobie sprawy w jakiej sytuacji są tacy ludzie jak ja. Chodzę po cienkiej linie by przeżyć. Za to co ja okupantom tym prawdziwym zrobiłem to cenę moje wnuki będą jeszcze płacić.
  Przeczytaj sobie moje niektóre interpelacje np; o Krauzie, o tablicach żydowskich montowanych w DK Rzeszowie o uzbrojeniu Polskiej Armi, o sprzedaży 54 ha ziemi w Ursusie (to ciekawy temat, przykład niekompetencj) i pisuaru, o pzu itd. Dopiero może po kilku miesiącach zrozumiesz gdzie jest ten prawdziwy wróg.
  Najbardziej narażonymi ludzmi są osoby, które mają wiedzę o rządach po za rządem, o sejmie po za sejmem, o prezydencie po za prezydentem, to ludzie z cienia rządzą światem a w Polsce obojętnie kto będzie rządził to i tak oni spijać będą śmietankę.
  A dla mało kumatych będą takie głupawe i nic nie wnoszące spory między Polakami jak sztuczny spór między PO a PIS, tak jak w usraelu dwie parie ale jeden właściciel - parchaty, podobnie u nas chcą tak zrobić.
 • @interesariusz z PL 13:23:35
  Masz wątpliwości, do tego, że ktoś się nie skundlił przed komuną???
  Sam chyba byłeś czerwonym skoro tak piszesz???
 • @jazgdyni 13:19:19
  Polakom i Polsce potrzeny jest zmiana systemu, a nie jeden ryj komuno - liberalny zamienić na drugi ryj z tej samej ferainy.
  Bojkot wszystkich obecnych partii, organizować się na nowych zasadach i z wokół programu z którego wynika prawdziwa Niepodlegość z Suwerennego Narodu a nie organizować się wokół partii jednej czy drugiej.
 • @Wrzodak Z. 13:30:29
  Pan stąpa po cienkiej linie, aby przeżyć. Inni nie mają nawet takiej możliwości, zdychają po cichu, jak ta para staruszków, co się zamknęła w izdepce i znaleźli ich w stanie rozkładu.

  Wielu Polaków ma mniejszą nadzieję na dalsze życie niż mieli Żydzi w Oświęcimiu.
 • @Wrzodak Z. 13:32:31
  Tak, byłem czerwonym, studiowałem na PRLowskim uniwersytecie, a nie za granicą, i należałem do ZSP. A potem pracowałem dla reżimu rozwijając polskie technologie.

  Ale dopiero teraz jestem naprawdę czerwony, jak słyszę jakiegoś ujadającego prawicowca.
 • @interesariusz z PL 13:39:51
  To daj przykład zrób więcej i lepiej dla Polski od mnie.
 • @Wrzodak Z. 13:32:31
  ps.

  jedni się przechwalają, że spali na styropianie, i z powodu tej zasługi wszystko im się należy,

  Pan się przechwala, że nie należał Pan do niczego,

  i co z tego,

  nie z tego powodu Pana czytam.
 • @interesariusz z PL 13:37:38
  Po uniwersytecie widać, ja nie pisałem o ,,cienkiej linie" życia materialnego, widzisz nawet ten mały mózdżek nie jest w stanie pojąć o co mi chodziło, a mój syn z gimnazjum pojął by w mig.
 • @Wrzodak Z. 13:36:37
  Nie raz pisałem tu, na nE o zdrajcach z Solidarności,

  w stanie wojennym, gdy były uzasadnione podejrzenia o fałszowanie wyniku wyborczego, razem z kolegą zaproponowaliśmy, aby zwolennicy Solidarności zabierali karty wyborcze do domu, a potem przekazali podziemnej centrali. W ten sposób mogliśmy się policzyć. A i dowód byłby w postaci ostemplowanych kart wyborczych.

  I podziemna S tego nie podchwyciła. Najwyraźniej bali się o wynik wyborczy. Ten prawdziwy.
 • @Wrzodak Z. 13:45:25
  nie jest ważne, co Pan umyślił napisać, ważne jest to, jak ludzie rozumieją tę pańską pisaninę,

  i tego żaden poseł nie jest w stanie pojąć,

  że

  nie jest ważne, co jest napisane w ustawie, ważna jest interpretacja sądów.
 • @interesariusz z PL 13:59:02
  Oj! Filozofujesz, zamiast merytoryki. Idę na spacer z pieskami do lasu i oczywiście z swoją ochroną. Szkoda pięknej niedzieli.
 • @ Zygmunt Wrzodak
  Mam pewne pytanie:

  Jaki jest Pana stosunek do najbliższych wyborów do PE ?

  Czy przewiduje Pan wydanie jakiegoś oficjalnego oświadczenia w tej sprawie ? (osobiście lub w ramach szerszego środowiska) ?
 • A mi osobiście podoba się podział na:
  Polaków i nie-polaków. Polak kocha Ojczyznę, rozumie potrzeby swoich Rodaków i chce żyć w wolnej Polsce. Wolnej od kolesiów, prezesików i ich przydupasów.
 • @Wrzodak Z. & interesariusz z PL
  Rany Boskie!

  Dajcie już sobie spokój z tą licytacją!!!

  Czego chcecie? Zapewne tego samego.
  W tym rozliczenia zbrodniarzy i zakończenie grabieży Polski.
  A wy się kłócicie...

  Tak panowie nigdy nic nie zrobimy.
 • Pokaz Pan, ze masz charakter.
  Po tym, cos pan przeszedl za "Prowokatora", ktory byl po prostu CYMES, nie daj sie Pan na sznurku prowadzic, bo to wstyd dla uczciwego chlopa !

  Wystaw Pan dupsko i do tego gole na tego, co ci chce kaganiec nakladac. Jak tego nie zrobisz, tos nie chlop, ale popychadlo nijakie.

  Ratuj Honor poki czas !
 • Autor,
  Bardzo ciekawy artykuł, pełen właściwych, prawdziwych - choć nieco gorzkich refleksji.

  Sporo odsłon, komentarzy...

  Ale - jaka ciekawa jest dyskusja pod tą notką. I ta dyskusja właśnie doskonale potwierdza tezę autora. Polacy nie potrafią ze sobą rozmawiać.
  Moim zdaniem podział ludzi na prawicę i lewicę jest w Polsce bardzo sztuczna. To raczej kwestia semantyki, (nazewnictwa) - za pomocą której rozmaici oportuniści partyjni próbują zwerbować elektorat dla swojej partii.

  A gdzie zaliczyć partie lewicowo czy prawicowo centrowe.

  I kto jest tak naprawdę na prawicowy z Polskich (znanych) polityków?
  Bez względu na rozmaite deklaracje składane publicznie.

  Dla mnie często Prezes Kaczyński jest bardziej lewicowy niż Miller.
  A Tusk czy Palikot (i wielu im podobnych), to już absolutnie modlą się pod figurą - wszystko im jedno którą.

  I to właśnie ci ludzie - zarządzają Naszym Krajem. A dlaczego?

  Bo MY Polacy - nie potrafimy się absolutnie w niczym dogadać.
  A Oni, ci u władzy - doskonale potrafią nami manipulować, wykorzystując nasze wady i słabości.

  Z Narodowym Pozdrowieniem -

  Ryszard Opara
 • @pitagoras 18:36:54
  Panie pitagorasie

  Dupsko swoje chronię bardzo (szczególnie w tych parszywych czasach gender i geizmu) i nie będę jego wystawiał.

  Jestem niezależnym ptakiem. Nikt w klatce mnie nie zamknie.

  Widać, że trzeba będzie stworzyć coś kompletnie nowego, wolnego od oskarżeń i takie, jak nam wszystkim się marzy.

  Dziękuję za wsparcie
 • @AnnaP 20:23:28
  Pani Aniu

  robią co mogą.
  Ale oni potrzebują naszego wsparcia. Wspierajmy ich!

  Pozdrawiam
 • @jazgdyni 11:36:15
  "Dzisiaj, właśnie z tego powodu pan Targalski poprosił mnie, bym się zdeklarował, czy będę pisał na neonie, czy na naszych blogach."

  jazgdyni
  4 lutego 2013 godz. 21:53
  @sigma

  Trochę się tobie dziwię. Co tobą kieruje, żeby pisać właśnie tam, gdzie rządzi taki gość wyglądający i zachowujący się jak idiota.
  ---------------------------------------------------------------

  Zdaje się, ze decyzję podjąłeś już dawno...
  czyżby coś się zmieniło ?
 • @SpiritoLibero 21:39:40
  Sigma jest dla mnie bezspornym autorytetem.

  jednakże jestem po trosze biznesmenem.

  Weź taki wpis:
  http://jazgdyni.neon24.pl/post/104133,donald-chamski-i-prostacki

  Na Neonie - 423 odsłon
  Na naszych blogach 5 765 odsłon.

  Czujesz przecież bluesa. ja jestem lojalny, jak stary pierdziel, ale chcę, by mnie czytano.

  Chcę mieć, malutki, bo malutki, jakiś wpław na rzeczywistość.

  Skonfundowany jazgdyni pozdrawia cię.
 • @Ryszard Opara 20:34:00
  Panie Ryszardzie!

  Ludzie nie potrafią się w tym połapać.

  Róbmy wszystko, by zaistniał ład i prządek. Nie tylko semantyczny, ale ten zwykłu - ludzki.

  Pozdrawiam
 • @JurekE6 17:52:18
  Sprawy Polskie roztrzygną się tu nad Wisłą, a nie w Brukseli. Branie udziału w czymś, co z góry jest wiadomym jest udawadnianie naszym wrogom - okupantom, że jesteśmy poszłuszną masą wyborczą i nic po za tym. Wybory do PE wygra ten co ma pieniądze, pieniądze ma POPIS - SLD może SP będzie miała 1 mandat (Ziobro) może Palikot 1. PSL 1-2. Wygra nie znacznie PiS przed PO
  Tylko głośne propagowanie bojkotu wyborów do PE da wiele do myślnia wrogom oraz zmusi znaczną częśc Polaków do pobudzenia intelektualnego.
  Przecież PE jest fikcją, nie ma żadnych praw wykonawczych, jest atrapą demokracji, jest fasadowym parlamentem.
  Oczywiście, że moja grupa skupiona wokół NKP wyda takie oświadczenie, a może wypuścimy plakaty i ulotki wzywająca do bojkotu wyborów.
 • @jazgdyni 11:36:15
  Witam!!
  Dzieki za..temat!!

  Hmm..to tobie ktoś ...proponuje i pyta do...bólu ...gdzie TY masz pisac??

  Heee.. nasza święta ziemia i te nasze ...sny...,,wartości pokoleń,,..
  Czy warto było ....umierać i bólu ...żalu ..głodzie ...
  Oddac to co jeszcze.....zostało ??

  Krawaciarze,Menagggeryy,kupcy,handlearyyy,paseryyy
  Przekrzykują sie do ...camer,fleszy,błysków,mikrofonów ..
  Handlują .....nie swoim....to kradzież ...i rozbuj...a sady śpią.pozdr.
 • @jazgdyni 12:42:13
  Hmmm Bracie!!

  Powiadasz....to smutne..
  Oni tylko to potrafią ..zapłacić zbirowi i szepnac,ze bedzie wolny..

  Trzymaj ster....azymut i kiedy bedzie .....wiaterek...
  Ludzie maja oczy otwarte.....pilnujmy sie...pozdr.
 • powrot pitagorasa
  Szanowny Pan dobrze wczoraj odpowiedzial; dupsko trzeba w dzisiejszych szkaradnych czasach szczegolnie chronic i w portkach trzymac, dobrze zamkniete. Rezygnujmy wiec z tej opcji.

  Rysuneczek zes Pan wspanialy wybral do wpisu; ohydny stwor z pejczem, slepiajacy dzien i noc w ekran kompa ! Ktoz to taki ???

  He ! heeee! heeeeeeeeee !!!!!!

  Cos Pan zadecydowal wiec ? Szanowne dupsko zachowasz w szacunku czy tez pod ten pejcz dasz go do dyspozycji ?

  I nie licz Pan odslon i nie porownuj ile gdzie ich masz, bo swoje latka masz i wstyd proznoscia sie obnosic.

  Coz ci bedzie z odslon jak i dupsko i Honor bolec cie beda ??????

  A wiec ????????????????????

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej