Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 9390 komentarzy

Janusz E. Kamiński

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Rozwalanie świata

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oxfam, międzynarodowa organizacja humanitarna, pochodząca z Wielkiej Brytanii, całkowicie niezależna od jakichkolwiek państw, czy koncernów, więc "czysta i przejrzysta" podała, iż 85 najbogatszych ludzi świata...

 

 

 

 

 

Wczoraj poznałem wiadomość, nagie fakty, co do których już od dawna miałem pewne podejrzenia. Otóż Oxfam, międzynarodowa organizacja humanitarna, pochodząca z Wielkiej Brytanii, całkowicie niezależna od jakichkolwiek państw, czy koncernów, więc "czysta i przejrzysta" podała, iż 85 najbogatszych ludzi świata, multimiliarderów, posiada tyle pieniędzy, co połowa całej ludzkości, czyli 3,5 miliarda ludzi. Wyobraźcie sobie: 85 facetów i pań, którzy swobodnie zmieszczą się w jednym przegubowym autobusie, ma tyle forsy, co połowa reszty świata.
To jest chore. I jako takie, musi w końcu pęknąć.
Aby to jeszcze bardziej obrazowo podać – 1% ludzkości zgromadziło bogactwo wartości 110 trylionów dolarów (110 000 000 000 000 $$), co jest 65 razy tyle, co posiada wspomniana połowa ludzkości.
Robi wrażenie, prawda?
Oxfam wyliczył to teraz, gdy ci bogacze umówili się na coroczną kawkę w ekskluzywnym szwajcarskim kurorcie w Davos.
To jest kanwa, na której snuję dalsze rozważania na temat przyszłości planety Ziemi.
 
Acha, żeby sobie ktoś nie pomyślał, że ja sobie te wiadomości wyssałem z palca, oto doniesienia zachodniej prasy:

//www.theguardian.com/business/2014/jan/20/oxfam-85-richest-people-half-of-the-world
//www.usatoday.com/story/news/world/2014/01/20/davos-2014-oxfam-85-richest-people-half-world/4655337/
//www.independent.co.uk/news/world/politics/oxfam-warns-davos-of-pernicious-impact-of-the-widening-wealth-gap-9070714.html
 
*
 
 
 
Nie każdemu było dane przeżyć zmierzch i upadek cywilizacji.
Nam niestety jest to dane, I to w stopniu, jak nigdy dotychczas.
 
Kiedy to się zaczęło? Czy już w 1789 roku wraz z Wielką Rewolucją Francuską? Nie sądzę. Wtedy zmieniono tylko istniejący system władzy, choć pojawiły się pewne nowatorskie idee. Sformuowane w 1793 - Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort, z którego dość szybko wyrzucono zbyt kategoryczne "albo śmierć" mąci do dzisiaj.
Potem ukształtował się kapitalizm. Przyszła rewolucja techniczna. Zaczął się wiek pary, a potem elektryczności. Wreszcie nadeszła era komputerów i internetu.
W międzyczasie kobiety uzyskały równouprawnienie.
 Najpierw Europą, a następnie całym światem zawładnął zbrodniczy nazizm i  praktycznie równocześnie jeszcze gorszy komunizm.
W krótkim okresie czasu wymordowano na całym świecie dziesiątki milionów ludzi.
Wreszcie, od prawie 70 lat mamy w Europie pozorny spokój.
 
Dużo się wydarzyło w tak krótkim okresie czasu. Prawda? Twierdzę, że na tak dużą skalę i tak ogromnym zasięgu nigdy jeszcze w historii człowieczeństwa nie było tak wielkich skomasowanych zmian.
 
Napisałem to, żeby pokazać światowy kontekst i żebyśmy my sami, uczestnicy tych zmian zastanowili się nad tym.
 
Jednakże to, co się dzieje obecnie, na naszych oczach, niby mimochodem, bez wyraźnych deklaracji i manifestów, to coś dotychczas niespotykanego i potwornie groźnego.
Ani Stalin, ani Hitler, czy Lenin; czy też nieco mniejsi kacykowie, Mao, Pol Pot i Idi Amin, nie mieli zamiaru tego dokonać, ba, nawet im przez mordercze umysły nie przyszło, by tym się zająć.
Natomiast wykłębiło się w głowach zniewieściałych facetów, częściowo homoseksualistów i pedofilów, wąsatych bab, albo brzydkich hermafrodyt z parad równości, pokracznych profesorów i intelektualistów jak Chomsky, Sartre , czy Claude Lévi-Strauss (podaję imię, by nie mylić z jeansami).
Otóż oni wymyślili sobie całkiem nowy świat. Co jest oczywiście tożsame z upadkiem wielu cywilizacji, w tym najważniejszej dla nas, ponad dwa tysiące letniej cywilizacji łacińskiej.
 
Idioci, niestety wpływowi i inteligentni, bo przecież inaczej ich nazwać nie można, postanowili swiat kompletnie przemeblować. Dokładnie nie wiemy, jak ten ich projekt wygląda, bo specjalnie się tym nie chwalą, lecz na nasze nieszczęście, nieszczęście zwykłych ludzi, mają potężne wsparcie tych kilku najbogatszych ludzi świata i sterowanych przez nich czołowych światowych polityków.
Dla naszego jednoznacznego uproszczenia, nazwano nieoficjalnie ten toczący się projekt NWO – New World Order, czyli Nowy Porządek Świata.
Gdy zaczęto o tym głośno mówić, większość domniemywała, że chodzi tylko o rozwiązania ekonomiczne i finansowe. O nadrzędną rolę wielkich międzynarodowych korporacji, o pozbycie się dolara jako waluty światowej i w końcu o podporządkowanie polityki rządów tymże międzynarodowym interesom.
Wizjonerzy przywoływali tutaj dzieła Huxleya (do którego jeszcze wrócę), czy Orwella. Rozważano na podstawie literatury powstanie kasty magów i nadzorców i całej reszty ludzkości – niewolników. Koncentrowano się oczywiście na sytuacji ekonomicznej i dostępie do dóbr i technologii.
 
Jednocześnie nikt nie przypuszczał, że może w tej przebudowie świata chodzić o coś znacznie głębszego i radykalniejszego. O kompletne zmiany kulturowe i godzenie w podstawowy porządek świata.
 
*
 
Dobry Pan Bóg, a dla niewierzących Natura, tak sobie wymyśliła, że najpraktyczniejszą metodą rozwoju i kontynuacji wszelakich gatunków w tym właśnie człowieka, jedynej istoty w pełni rozumnej, jest stworzenie płci, samca i samicy, mężczyzny i kobiety. Tak było od zawsze. Istnieją wprawdzie inne marginalne metody rozrodu, lecz pełnią one kompletnie nieistotną rolę w naszym świcie.
Dobry Pan ustalił także, że to właśnie rodzice zajmują się rozwojem potomstwa, tak długo, aż może ono samodzielnie egzystować. Czy to człowiek, czy słoń, czy mrówka. Tak miliony lat temu powstała rodzina.
W miarę upływu czasu, w związku z płcią i rodziną powstały odpowiednie prawa, rytuały i metody postępowania. Różnią się one nieco w zależności od plemienia, gdzieś na świecie, lecz zasadniczo wszędzie są one podobne. Kulturowo przypisano pewne role społeczne i dotychczas wszystko to wspaniale funkcjonowało i istniał stały postęp i rozwój.
 

 
Nagle, po rozpasaniu rewolucji obyczajowej 1978 roku, pokolenie hippisowskich komun, swobody seksualnej, "wspólnych" dzieci i narkotycznych eksperymentów, dorwała się do władzy, mediów i opinii publicznej grupa zdeprawowanych, niemoralnych i kompletnie bez zasad tych właśnie ex – hippisów, wspierana na dodatek przez podstarzałych obecnie lewackich "rewolucjonistów" z różnych Czerwonych Brygad, Rote Armee Fraktion, Revolutionärer Kampf (vide Joshka Fischer czy Cohn-Bendid).
Mimo, że teraz są u władzy, o jakiej nigdy im się nie marzyło, to umysłowo pozostali na poziomie rewolucji 1968 i wczesnych lat siedemdziesiątych. Młodzieńcze fantasmagorie postanowili wcielić w życie.
 
Na początek postanowili rozpieprzyć tradycyjną rodzinę. To już nie ma być mąż i żona. To mają być partnerzy. Juz nie jest ważne, czy obupłciowi, czy jednopłciowi. Homoseksualiści, pedały i lesby, nie są przecież wstydliwym marginesem, medycznym schorzeniem, dewiacją, które w przyrodzie się zdarzają, tylko świadomymi swojej roli, ba, dumnymi ze swojej orientacji obywatelami, którym przysługują wszystkie prawa, w tym oczywiście również te związane z rodziną.
Jak wiadomo, w hippisowskich komunach (przepraszam za wulgaryzm) wszyscy pieprzyli się ze wszystkimi, nie ważne, czy chłopak, czy dziewczyna, a nawet, czy to było dziecko. To oczywiście upadło i przeminęło, jak każda dewiacja. Lecz nie w głowach tych, co teraz rządzą w Waszyngtonie, Brukseli, Paryżu, czy Berlinie.
Istnieje w psychologii i seksuologii prawo częstych kontaktów, a na dodatek, prawo pierwszych kontaktów. Albo, jak to lud mówi – "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci".
I oni właśnie teraz na starość "trącą". Niestety, mają władzę.
I mając tą władzę chcą z całego świata zrobić taką pseudo-hippisowską komunę.
Małżeństwa do lamusa. Skreślamy słowa mąż i żona. Mój partner, moja partnerka, to jest to. Już nie rodzice; teraz opiekunowie dziecka: facet i kobieta, lub dwie baby, albo dwóch facetów. A jak coś nie wypali to i tak im się tego dzieciaka odbierze i da do wspólnego kojca, co już udowodniły różne tam Jugendamty Niemiec, czy Szwecji.
W Polsce odebrano rodzinom 85 tysięcy dzieci. W tym 850 tylko dlatego, że w domu była bieda.
Czyli, to już się proszę szanownego państwa dzieje – rodziny się skutecznie i intensywnie rozpieprza.
 
Jeżeli tak, to można pójść krok dalej. Po cholerę trzymać się sztywno płci. Dajmy swobodny wybór – chcesz być chłopczyku dziewczynką? Okej, nie ma sprawy. A ty dziewczynko chłopczykiem? No pewnie, mądra jesteś.
Przy okazji, za jednym zamachem zniknie cała ta durna dyskusja o pedałach i lesbach, bo teraz już kompletnie nie będzie wiadomo, kto jest kto.
Dobrze te smaczki i trendy wyczuł Palikot wprowadzając pierwszą jaskółkę Nowego Świata pana/panią Annę Grodzką.
Reasumując: dziecko ma mieć całkowitą swobodę, jaką płeć zamierza reprezentować, mimo widocznego siusiaka, czy cipki. Ma też samo sobie wybrać, czy chce być hetero, czy homo.
Ileż to daje nowych możliwości! Zboczeńcy, ci wszyscy łysi hippisi się cieszą. Dzieciak z penisem, o osobowości żeńskiej i orientacji hetero-seksualnej, to co? Normal? Lesbijka? Pedał? Nieważne, to tylko tymczasowe etykietki, które po okresie przejściowym zanikną w Nowym Wspaniałym Świecie.
To będzie "jazda bez trzymanki", jak by powiedział guru nowego świata, funkcjonariusz Owsiak.
 
Muszę wspomnieć, że oprócz głównego natarcia na kulturę i więdnącą cywilizację, są ataki poboczne, czyli na wszystkich konserwatystów.
A najważniejsze oczywiście na Kościół. Kościół trzeba zniszczyć. Wszystkich księży, ukrytych lub jawnych pedofili zagnać do pożytecznej roboty. Kościoły, niektóre tysiąc-letnie, w tym katedry, które dla Boga budowano przez 500 lat, pozamieniać na galerie, dyskoteki, czy co tam jeszcze do głowy przyjdzie. Przecież Wielki Myśliciel powiedział – "religia to opium dla mas". Co jest opium dla mas to decyduje Waszyngton i Bruksela. Jak na razie to telewizja i internet..
 
*
 
Czy zrealizuje się scenariusz rozwalenia naszej cywilizacji. Mimo rozwoju techniki, ludzie są słabi i coraz słabsi. Świadomie się ich wyniszcza. Młodym nie daje się możliwości pracy, a starych namawia się do eutanazji.
Tak na prawdę, tym 85 multimiliarderom wymienionym na początku nie potrzeba tyle ludności. Klub Rzymski już dawno temu wyliczył, że wystarczy by Polaków było tylko 15 milionów...
 
Czy zdobędziemy się na kontrrewolucję? Czy staniemy w obronie wypracowanych przez tysiąclecia prawd, praw i wartości?
Doprawdy nie wiem... Ale chciałbym tego dożyć!

 

KOMENTARZE

 • 170 mln osób wynosi liczba ofiar komunistycznych despotów
  *
  Nieludzkie zbrodnie komunizmu, leninizmu oraz stalinizmu — nigdy nie bulwersowały Zachodu tak dalece, jak zbrodnie Hitlera. Aleksander Sołżenicyn oszacował łączną liczbę ofiar komunistycznych zbrodni w ZSRS na 60 mln osób.

  170 mln osób wynosi liczba ofiar zamordowanych przez totalitarnych, komunistycznych despotów

  Jeszcze w 1982 roku, Józef Mackiewicz cytował za Phillipem Vander Elst liczbę mordów komunistycznych w XX wieku jako 143 miliony osób.[i] W 2009 roku Philip Vander Elst w materiale "The link between statism and supranationalism”[ii] podał liczbę ofiar zamordowanych przez despotyczne rządy na 170 mln. Dodając, iż ponadto miliony osób zostały życiowo zrujnowane przez socjalistyczne planowanie oraz urzędników państwowych.

  Jednak, zrujnowane zostało życie nie "milionów osób" — lecz setek milionów. Przede wszystkim także i tych osób, którym komunistyczni bandyci wymordowali najbliższych. Ponadto, wręcz obłędnie wydatki na zbrojenia, mające służyć wojnom z demokratycznym Zachodem i podbiciu całego świata przez krwawych genseków z Kremla oraz niewydajne, rujnujące gospodarkę komunistyczne centralne zarządzanie — zrujnowały życie kolejnych setek milionów ludzi, zmuszając ich do życia w nędzy. Do tego jeszcze trzeba dodać, że zawsze walczące z prawdą partie komunistyczne wymuszają i na tych osobach, których nie zamordują i całych społeczeństwach — konieczność życia w komunistycznej, zbrodniczej niewoli oraz ciągłym, komunistycznym zakłamaniu…[iii]

  Z artykułu Phillipa Vander Elsta wynika, że dane o około 100 mln komunistycznych ofiar podane w "Czarnej księdze komunizmu" — wydanej najpierw we Francji w 1997 roku — trzeba uznać za bardzo mocno zaniżone. Zresztą książka ta, w zbyt dużym stopniu koncentrowała się przede wszystkim na komunistycznych zbrodniach popełnionych przez komunistów — przeciwko innym komunistom.

  I chociaż "Czarna księga komunizmu" przedstawia obraz wstrząsający, to jednak jest to bardzo niepełny rejestr komunistycznych zbrodni i szaleńczych komunistycznych eksperymentów na całych narodach. Ofiarami zbrodniczego komunizmu — są dziesiątki milionów osób z okresu bolszewickiej walki o władzę, ofiar leninowsko-stalinowskich gułagów, stworzonego przez komunistów głodu na Ukrainie, przesiedleń całych narodów oraz sowieckich mordów politycznych.

  Są to także ofiary komunistycznych bestialskich mordów w zajętej przez sowiecką armię i pacyfikowanej przez sowieckich zbrodniarzy — Europie Centralnej, Środkowej oraz Południowej.

  Ofiarami są także i dziesiątki milionów osób bestialsko pomordowanych przez komunistów w Chinach oraz na całym świecie — przy nieustających sowieckich próbach instalowania władzy komunistycznej mającej zdominować życie na Ziemi.

  "Czarna księga komunizmu" dowodzi tego, że dla komunistów życie ludzkie było i jest nic nie warte. Przy tym, nawet najokrutniejsze swoje zbrodnie komuniści na całym świecie zawsze przedstawiali jako historyczną konieczność mającą służyć szczęściu ludzkości i budowie komunistycznego raju na Ziemi…

  Michnik a demokracja i wartości
  Warto tu zaznaczyć, że dla lewackich demagogów nie kierujacych się w życiu prawdą — nawet opinia, że demokracja musi być związana z określonymi wartościami jest niezrozumiała. Otóż, Jan Paweł II powiedział kiedyś, iż: "Demokracja bez wartości przeobraża się w jawny bądź zakamuflowany totalitaryzm."

  Na to odezwał się Adam Michnik mówiąc, że nie rozumie sensu wypowiedzianej przez Jana Pawła II myśli o demokracji bez wartości. Brak jakiegokolwiek zrozumienia tego związku przez Michnika — wychowanego przecież w rodzinie sowieckich propagandzistów, jak sam to zresztą to napisał w żydokomunie[iv] — znakomicie wyjaśnił prof. Piotr Jaroszyński stwierdzając, że:

  "Cóż, żeby to rozumieć, trzeba mieć: po pierwsze – odpowiednie wykształcenie, a po drugie – trzeba należeć jednak do pewnej cywilizacji, więc gdy mamy do czynienia z mijaniem się w tym zakresie, to może rzeczywiście nastąpić brak możliwości zrozumienia tej myśli. Wtedy ani się jej nie rozumie, ani nie czuje, ale to zapewne wynik przynależności do innej sfery cywilizacyjnej."[v]
  (...)

  Całość: http://3obieg.pl/170-mln-osob-wynosi-liczba-ofiar-komunistycznych-despotow
 • Kłębowisko [genderowych] żmij
  *
  W sytuacji gdy środowiska katolickie, liderzy Kościoła, przedstawiciele nauki, liczne stowarzyszenia i ruchy chrześcijańskie, w końcu zwykli obywatele podjęli akcję zwalczania ideologii gender, oczywiste jest, że musiało to wywołać szok w okopach wrogów chrześcijaństwa, którzy uważali, że dewastacja rodziny przeprowadzona zostanie lekko i bez wywołania oporu.

  List biskupów o bezbożnej ideologii gender, mobilizacja parlamentarzystów przeciwko planowi zniewalania naszych dzieci, listy otwarte naukowców, wypowiedzi ekspertów, akcje zaniepokojonych rodziców (nie tylko wierzących) są nadzwyczaj słuszne, potrzebne i ukazały także wyraźnie, że nieprzyjaciel wpadł w popłoch. Został zdemaskowany.

  Między Scyllą a Charybdą

  Politycy, którzy zdecydowali się na inicjatywę w Sejmie RP „Stop ideologii gender”, nie wystraszyli się nagonki zainicjowanej, co znamienne, przez samego premiera.

  Donald Tusk dobrze wie, że zasiadający w parlamencie posłowie są niejako najbliżej i mogą też szybciej reagować, informując opinię publiczną o planach centrolewicy i libertynów w zniekształcaniu prawa naturalnego, dewastowaniu rodziny i molestowaniu dzieci, gdzie liderkami w tych inicjatywach są słynne już „ministry”: Agnieszka Kozłowska-Rajewicz i Joanna Kluzik-Rostkowska.

  Nasi podopieczni znaleźli się zatem między Scyllą a Charybdą i tylko zdmuchnięcie tego rządu może powstrzymać neomarksistowski eksperyment tak zwanej „polityki równościowej”.
  (...)

  Feminomądrości

  Wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka [czyli zbolszewizowana, stalinowska małpa, której syn, neostalinista, chce mordować Polaków — przyp. Andy] uznała, że mogło dojść do wykorzystania funduszy unijnych niezgodnie z ich przeznaczeniem przez instytucje Kościoła katolickiego, i dlatego chce, by Najwyższa Izba Kontroli skontrolowała legalność i celowość przyznania im funduszy na projekty. Nowickiej chodzi o weryfikację, czy Kościół wdraża zasady równości płci.

  I znów wielka kompromitacja feministek. Gdyby znały, choćby w skrócie, katolicką naukę społeczną, wiedziałyby, że jest to aktualnie jedyna w świecie instytucja, która respektuje prawa kobiet.
  (...)

  Dr Tomasz M. Korczyński

  Za: http://www.naszdziennik.pl/mysl/65211,klebowisko-zmij.html
 • @Andy-aandy 10:07:03
  To są niesamowite liczby, które przytaczasz.
  Ja w swojej wiedzy zatrzymałem się gdzieś na 70 milionach.
  I tak, masz rację, to nie tylko, ci co zginęli, ale takze rodziny, które ucierpiały.
  .......
  Nie ma sensu zastanawiać się nad Michnikiem. To jeden z najbardziej pokręconych i zakłamanych żydowskich hipokrytów.

  Pozdrawiam
 • @Andy-aandy 10:13:03
  Po pierwsze - w polsce nie ma prawdziwego ruchu feministek. Jest tylko jakaś potworna karykatura bab z zaburzeniami libido i niewyżytych bógwico.
  Takie środy, szczuki, bratkowskie, czy nowickie reprezentują zidiociały magiel bab, które sobie uzurpują reprezentowanie dobra wszystkich polskich kobiet.

  Po drugie - ideologia gender wyrosła na fałszywych badaniach naukowych
  (dokładnie - gender role theory). Tacy panowie, jak Talcott Parsons, Geert Hofstede, czy Albert Ellis. z bardzo podejrzanym naukowym dorobkiem zaczeli się zastanawiać, czy płciowość przypadkiem nie jest związana z kulturą i wychowaniem.
  Jak to w nauce, okazało się, że nie - to błędne hipotezy.

  Ale typki reprezentujące różne dewiacje szybko to podchwyciły i stworzyły tą idiotyczną ideologię.

  Pozdrawiam
 • przykład działania psychopatów
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przygoda-empiku-dziale-ksiazek-dzieci-2014-01
 • Autor
  /Czy zdobędziemy się na kontrrewolucję? Czy staniemy w obronie wypracowanych przez tysiąclecia prawd, praw i wartości?/

  Obawiam się, że nic się nie da zrobić.
  Przyczyny takiego stanu rzeczy podaje Biblia.

  "(18) Objawia się gniew Boży z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość ludzi, którzy swoją przewrotnością dławią prawdę. (19) To bowiem, co można wiedzieć o Bogu, zostało im objawione. Sam Bóg przecież im to objawił. (20) Poprzez to bowiem, co zostało stworzone, gdy świat zaczął istnieć, poznaje się to, co w Nim niewidzialne, łącznie z Jego odwieczną mocą i Bóstwem. Tak więc nie mają już żadnej wymówki. (21) Choć bowiem poznali Boga, to jednak nie oddali Mu chwały jako Bogu i nie złożyli Mu dziękczynienia, lecz w swych pomysłach utracili wszelkie rozeznanie, a ich nierozumne serce znalazło się w ciemnościach. (22) I tak podając się za mądrych, stali się głupimi. (23) Majestat nieprzemijającego Boga zamienili na obraz przedstawiający zniszczalnego człowieka, ptaki, zwierzęta czworonożne i płazy. (24) Dlatego też wydał ich Bóg poprzez żądze ich serc na łup nieczystości, aby sami zhańbili własne ciała, (25) ci, co prawdę Bożą zamienili na kłamstwo i czcili stworzenie oraz służyli jemu, a nie Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Dlatego to oddał ich Bóg we władanie bezwstydnym chuciom. Kobiety ich bowiem zamieniły stosunki naturalne na obcowanie przeciwne naturze. (27) Podobnie też i mężczyźni, zaniechawszy naturalnego współżycia z kobietami, zapłonęli wzajemnym do siebie pożądaniem: mężczyźni uprawiali bezwstyd z mężczyznami i tak sami na sobie otrzymywali słuszną zapłatę za swoje zboczenia. (28) Tak więc ponieważ nie doszli do wniosku, że trzeba poznać Boga, wydał ich Bóg na pastwę przewrotnych myśli, aby czynili to, czego nie powinno się czynić. (29) Byli więc pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, niegodziwości, zazdrości, zabójstw, kłótni, podstępu, złośliwości. Stali się potwarcami, (30) oszczercami, znienawidzili Boga, popadli w zuchwałość, pychę, chełpliwość. Wymyślali różne zbrodnie, byli nieposłuszni rodzicom, (31) jako ludzie nierozumni, chwiejni, bez serca, bez litości. (32) Oni to, choć znając wyroki Boże wiedzieli, że ci, co takie rzeczy czynią, godni są śmierci, nie tylko sami się tych czynów dopuszczają, ale jeszcze chwalą innych, którzy tak postępują.

  (List do Rzymian 1:18-32, Biblia Warszawsko-Praska)
 • ...
  Chyba nie "albo śmierć", tylko i śmierć naszym wrogom. Tak dokładnie było napisane.
 • @wszyscy
  Instytucje i periodyki zajmujące się zawodowo i na co dzień wszelkiego rodzaju rankingami największych fortun i najbogatszych ludzi, na czele ze słynnym Forbesem, podają różne wyliczenia, a pewnych nazwisk w ogóle nie szacują, czy wymieniają w rankingach.
  Na przykład Forbes kompletnie ukrywa i pomija milczeniem, najprawdopodobniej najbogatszych ludzi świata, familię Rotszyldów. Natomiast Celebrity Networth plasuje na 38 miejscu wśród najbogatszych, samotnego sir Evelyna de Rothschilda.
  Wielu ludzi, których majątki są niewyobrażalne, jak choćby królowa angielska, czy władca Arabii Saudyjskiej, Sułtan Brunei, czy jeszcze ciągle istniejący (tak, tak...) maharadżowie indyjscy, są nie brani pod uwagę.
  Pytane - dlaczego?

  http://www.forbes.com/billionaires/list/

  http://www.celebritynetworth.com/list/top-100-richest-people-in-the-world/
 • Również wczoraj trafiłam na tą informację, wiedziałam że niewielu
  gości rządzi światem, ale myślałam, że jednak jest ich trochę więcej.
  Oxfam apeluje do nich, przed Davos aby podział dóbr i wynagrodzeń był bardziej sprawiedliwy, ale ... nie czarujmy się.

  http://biznes.newsweek.pl/85-najbogatszych-ma-tyle-pieniedzy-co-polowa-swiata,artykuly,279196,1.html

  pozdr.
 • @Astra 11:30:22
  Witaj Astro

  Apele do ludzi, którzy nigdy nie pracofwali, którzy tylko gromadzą i się pasą?

  Czego im jeszcze trzeba?

  Powiem ci - władzy nad światem.

  Pozdrawiam

  Ps. Zobacz poniżej jakie zabaweczki są dla "zwykłych ludzi".
 • @Paweł Tonderski 11:04:18
  Pewien nie jestem, ale wydaje mi się, ze nie.
 • Film o NWO
  Niedawno chciałam dowiedzieć się czegoś na temat NWO, bo tylko słyszałam o tym haśle. Natknęłam się na długi film na ten temat. Na ile jest on wiarygodny, nie wiem, bo nie znam tematu. Zaczyna się krótkim pokazaniem scen z "Matrixu", następnie przechodzą autorzy do powstania Stanów Zjednoczonych, wyjaśniają jak zostały sprowokowane kryzysy finansowe na początku XX wieku, przedstawiają najbogatsze rodziny świata, przechodzą do grupy Bilderberg itd. Poniżej ten film.

  http://youtu.be/0wlYQ5wDM8M
 • @leoparda 12:50:03
  Witaj

  Widzisz, ja jestem w stosunku do NWO nieco sceptyczny. Jest w tym ziarno prawdy, ale dużo plew.

  Gdzieś tam blogerka zarzuciła mi czemu nie napisałem o takich oczywistościach:

  //[...] na temat jak ma wygladac NWO ani slowa? Nie czlonkowie Fabian Society, ruchu eugenicznego, nie marksisci, nie faszysci, nie Klub Rzymski, Konsul Relacji Zagranicznych, nie Komisja Trojstronna, nie Bilderbergowie, nie ONZ, UNESCO i ich wytwory jak Ageda 21...//

  Bo dla mnie to nie są oczywistości. Sprzedaje nam się dużo kitu. Ciężko wybrać to ziarno.

  Pozdrawiam
 • @jazgdyni 13:08:59
  Masz rację z tym kitem. Ja się na tym nie znam, a chciałam coś wiedzieć. Na razie tylko pooglądałam ten film. Może ktoś wie więcej, to się wypowie. pzdr
 • @jazgdyni 13:08:59
  Człowiek rodzi się wolnym, lecz gdy, ignoruje, lub omija matematykę staje się zniewolonym zwierzęciem. Zwierzętom matematyka jest nie potrzebna:)
  Polska Demokracja Kwantowa.
 • @jazgdyni 11:49:47
  "I śmierć wrogom", tak było dokładnie napisane w pierwszej wersji...
 • święte prawo własności
  świętsze od prawa do życia, prawa innych.

  Moim zdaniem lansowanie homo i in vitro, jak również zalew filmów z różnymi potworami, to przygotowanie mentalne do produkcji ludzi w fabryce.

  Trzeba patrzeć równocześnie na to, co wyrabiają genetycy. A niektórzy obawiają się bomby atomowej. Śmieszne.

  Równocześnie zauważam, że cały czas stosujesz indoktrynację - "zbrodniczy nazizm i praktycznie równocześnie jeszcze gorszy komunizm.",

  a ja Ci przypomnę, że pod panowaniem owego komunizmu otrzymałem życie, a pod wcześniejszym panowaniem nazizmu moi przyszli rodzice mieli trafić do pieca.
 • @Andy-aandy 10:07:03
  to już wolę tuskową propagandę o zielonej wyspie.
 • Autor
  ciągle zastanawiam się nad jednym - PO CO IM TEN CAŁY niemały WYSIŁEK by urządzać innym na siłę świat???
  Mają wszystko o czy można zamarzyć, mogą robić co chcą ... i nie mają jakiś ciekawszych pasji niż knucie, szachowanie się nawzajem i psucie innym życia ??
  kto może im zagrozić?
  im dłużej się nad tym zastanawiam tym mniej ma to sensu
  myślę, że są to ludzie chorzy psychicznie, socjopaci (a nawet być może osobniki duchowo opętane)
  śmiertelnie niebezpieczne kreatury dla zwykłych spokojnych mieszkańców ziemi
  całe szczęście że wszyscy są śmiertelni
 • @piano 15:04:31
  Te wszystkie kluby rzymskie, bilderbergowie, oenzety bawią się w modelowanie świata. Ponieważ poważają naukę i naukowców, jako ci głupsi, to wychodzi im na przykład, że w Polsce ma być 15 milionów ludności. A było już ponad 40. Tusk się bardzo stara spełniać polecenia, ale dotychczas udało mu się wypedzić tylko około 3 milionów. Późniejsza emerytura pewnie zdejmie ze 2 miliony tych najstarszych. A służba zdrowia zadba, by rodziło się coraz mniej dzieci. Pożyjemy, zobaczymy...
  Prognozuję, że za 10 lat ludnośc naszego kraju wyniesie około 30 milionów.

  Gorsze, wprost niesamowite rzezcy modeluje się dla ludności Afryki.
 • Nie wspomniał Pan o kolczykowaniu ludzi...
  Co zresztą jest napisane w Biblii a co praktycznie już stoi u naszych drzwi:
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2014/01/21/microchip-obowiazkowe-dla-wszystkich-dzieci-w-europie-od-maja-2014/
 • @bloger 16:26:45
  Jak widać, drogi kolego kaowcu, możesz komentować.
  Naturalnie w tajemnicy przed kapitanem.
  pozdrawiam
 • @bloger 16:41:34
  mind serwice też chyba wycięto ostatecznie, bo nie widzę Jego nowych postów/komentarzy
 • @bloger 17:04:57
  Dziękuję, panie Marku ;)
 • @bloger 16:51:43
  Celebryta Lipski zeznał co następuje:

  "Materiały do książki o mnie są już w przygotowaniu."

  Rzecz jasna cały się trzęsę i czynię przygotowania do szturmu na księgarnie.
  pozdrawiam
 • @piano 15:04:31
  ...żądza władzy jest o wiele większa niż żądza pieniądza...pozdrawiam niepoprawnie
 • Autor
  Szanowny Panie ,tutaj na krańcach wschodnich tej Polski B czy D,nie są jeszcze takie sprawy jak gender istotne czy widoczne.Jedna sprawa mię napawa takim smutkiem to jest emigracja,właściwie szkoda raz po raz ktoś ze znajomych a raczej ich dzieci z kraju wyjeżdzają.Nie dziwie się tym młodym bo chociaż taka podstawowa sprawa jak opieka lekarska nad dzieckiem jest właściwie pozostawiona na barki jednego lekarza na terenie gminy np.tak jest w Komańczy a specjalistę trza szukać kilkadziesiąt kilometrów dalej Sanok, Rzeszów.Ale to nie jest sedno sprawy tylko przyczynek do naszej populacji.Każdy swe działania motywuje tym że nie ma warunków ,brak pracy ,niskie zarobki czy ta zła pomoc państwa go zmusza do emigracji.To jest jedna z przyczyn dlaczego nas ubywa.
  Moje pytanie czy dociekania dotyczą kiedy zaczęło to rozwalanie świata,i czy ta pańska diagnoza ,ze to tych 85 zidioczałych osobników kreuje to rozwalanie?
  Na pewno podstawowym czynnikiem tego rozwalania jest nasza wiara,nie koniecznie to musi być związane z jakąkolwiek religią.Wiarę bym postawił ze znakiem zapytania ze znakiem zapytania do naszej misji ,czy my jako ludzkość mamy jakąś misję czy to tylko pewien proces zachodzący w całej niezwykle skomplikowanej czy może prostej kosmicznej drodze?
  To, że ktoś nam twierdzi ze nami ktoś kieruje,czy jesteśmy zmuszani do zaakceptowania pewnych wzorców myślowych wychodzi z naszej pychy,z naszej pychy ze ktoś kiedyś powiedział ,że człowiek jest stworzony na podobieństwo Boga,przecież ta Boskość może się w każdym z nas jakoś objawiać,do doprowadzać do niespotykanych wynaturzeń ,przecież Bóstwom wszystko wolno.To nas usprawiedliwia te nasze poczynania ą naszą arogancje wobec pewnych uwarunkowań harmonii z przyrodą ,z jej ziemskim pierwotnym wyglądem,czy przeznaczeniem.
  A może te wszystkie nasze działania,ta nasza planeta jest zagrożona przez inne czynniki?
 • --jeżeli punkt wyjścia jest FAŁSZYWY -- wniosek nie może być PRAWDZIWY
  http://www.youtube.com/watch?v=aaRiHLZxiGE

  http://www.youtube.com/watch?v=1PYRNXnEGjk&
  list=PLpak7Svk199_euCJHLu1xhgluOedKDosh
 • @jazgdyni
  Jestem!
  Tak się przyglądam ... i dumam . Ale carem nie będę !
  Znowu coś się dzieje ? Jakieś czystki po cichu ?!
 • @bloger
  Coś uczynił blogerze ?! Ach ! Co?!
 • @trybeus 17:42:29
  Nie zalamujmy sie. Ave. http://youtu.be/nDJDxTSQYb0
 • @bloger 21:15:25
  To oznacza że "kontraproduktywność " jest celowa.
  Konsyliacyjność źle widziana, kultura zabroniona.
  Czy to tylko "wymiana" blogerów, czy już rozwalanie naszego małego światka ?
 • @night rat 22:40:24
  Możesz sobie tak pragmatycznie upraszczać. Masz do tego prawo.
  jak sięgniesz po literaturę, to sobie poczytasz, że dokładnie tak samo reagowali tzw. porządni ludzie na Lenina, czy Hitlera.
  Przez takich właśnie dzieje się to co się dzieje.

  Ale oczywiście... moja chata z kraja...
 • @jazgdyni 22:45:10
  Myślisz że to takie znieczulanie ? Tysiące egzotycznych idei, przywódców,
  kosmici, obce cywilizacje a w tle przewroty i pucze.
  Ile trzeba zainwestować by w Egipcie odebrać władzę wojskowym,
  dać bractwu muzułmańskiemu, potem odebrać i zwrócić wojskowym ?
  Armie najemników których "ktoś" finansuje. Dziwaczne misje pokojowe,
  tylko wzmagające napięcie, wywierające presję. Na kogo ?
 • @night rat 04:16:53
  Żarty sobie robisz.
  A świat idzie, jak idzie.
  Powiem ci tak - nie widzę jednej, samoistnej Centrali, która tym wszystkim steruje. To jest trend. Wielokrotnie mówiłem, że jestem wyznawcą matematycznej teorii chaosu. Każdy proces dynamiczny ma zazwyczaj atraktor, czyli pewną trójwymiarową krzywą, do której, w naszym wypadku dążą wszystkie procesy i wydarzenia.
  Otóż wydaje mi się, ze losy świata przeskoczyły na zupełnie nowy tor.
  Nie odwołujmy się ciągle do historii. Za dużo wszelakich rewolucji się przewaliło, by istniał jakiś wzorzec. Mamy do czynienia z zupełnie nową sytuacją.
  Obserwujmy i patrzmy, jak to się potoczy.
  Lecz zapewniam, nigdy już nie będzie, jak dawniej.
 • @jazgdyni 07:31:23
  W latach osiemdziesiątych grono profesorów usiłowało antycypować
  wydarzenia jakie będą towarzyszyły upadkowi imperium radzieckiego.
  Bazowali na historii, a nie na teorii informacji, więc nic z tego nie wyszło ;
  kolos powinien dalej gnić, nie wiedząc że głowa martwa.
  Dziś gracze giełdowi grają drugą pochodną kursu ! (tendencja wzrostu)
  Klipry wiozły nie tylko herbatę do Europy, wiozły informację.
  Wiozły i wiozły ! Teraz trzeba było założyć bezpieczniki by komputery
  jednocześnie na wszystkich giełdach, w zastępstwie człowieka, nie wykonały wszystkie tego samego, optymalnego, ruchu.
  Wizjonerzy mają bardzo mało czasu na przewidywania, przemyślenia.
 • @night rat 04:59:38
  Wrzuciłeś tak dużo rzeczy (słusznych), że to nadaje się na grubą książkę. Natomiast do artykułu trzeba wybrać jeden, dwa aspekty i na nich się skoncentrować. W komentarzu oczywiście może być wyliczanka i fajnie.
  Tekst buduje się pod pewną tezę. To nie jest opis świata, to zwrócenie uwagi na jakiś niepokojący fakt, czy zdarzenie.
  Inaczej czytelnikom nic w głowach nie pozostanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej