Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 9390 komentarzy

Janusz E. Kamiński

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Kitowanie zamiast uszczelki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwycięstwo!!! Prawie, jak Lenin, prawie jak Stalin. Obaj tuż przed opuszczeniem tego padołu. Gratuluję wszystkim głosującym.

 

 

 

 

 

 

 

 

Właśnie zakończyła się następna z cyklu "Gry i zabawy dla idiotów".

Nasz, jak to stwierdził minister Nowak, człowiek z iskrą geniuszu, jedyny w swoim rodzaju unikat, Donald Tusk, zakończył odpowiednik Paskudy i węża z Loch Ness sezonu ogórkowego - głosowanie na szefa swojej partii.

Kogo to do cholery obchodzi?! Widocznie niewielu, bo nawet połowie aktywu platfusów nie chciało się kliknąć w komputer, by zagłosować.

To już ostatnie podrygi połkniętej ostrygi. Czar Kaszub, uwielbiany Donald wyczynia coraz większe łamańce z pogranicza profesjonalnej ekwilibrystyki medialnej typu mistrzowskiego radia Erewań, raz by przykryć fatalne skutki swojej polityki, a po drugie, by swoim wiernym platfusom, jak też zaprzyjaźnionym tubom propagandowym, czyli praktycznie prawie całym mediom, dać namiastkę dreszczyku emocji, jaką mamy trzy razy w tygodniu podczas losowania numerów totolotka.

 

Przy okazji właśni członkowie partii złoili mu kanciastą dupę, bo 20% zagłosowało na Gowina, a 50% w ogóle nie głosowało. W rezultacie nasze urocze, wyłupiasookie Słoneczko popierane już jest tylko przez jedną trzecią swojej partii.

Zalecałbym 24-godzinną ochronę i obserwację Wspaniałego Przywódcy, bo może się załamać i znowu wielokrotny samobójca będzie miał coś do roboty.

 

Kurcze, 2000 lat temu przywódcy Rzymu wymyślali jakieś tam igrzyska z karmieniem dużych zwierząt podupadłymi na zdrowiu niewolnikami. Coś się działo, bo były jeszcze powszechne bachanalia.

A tu co? Lipa i nędza! Tefałeny i Polsaty wprawdzie będą chrypiały z zachwytu i z zaabsorbowania przez tydzień, ale dla nas, marnych ludzików to gówno, a nie igrzyska.

 

Dziadziejemy w zastraszającym tempie.

A na dodatek nie ma grzybów na Kaszubach, by się odprężyć. To przez tego rudego zwycięzcę – wyciął wszystko byleby mu tylko platfusy głosowały.

 

______________________

KOMENTARZE

 • Notka pisana na kolanie na gorąco
  Nie sprzyja to właściwej ocenie, tego co się właśnie, na naszych oczach, stało.
  Aparat partyjny dał dupy, to fakt.
  Wielkim nieobecnym i wygranym jest Grześ Szetyna.
  Skoro Gowin, któremu dawano od 1 do 3 procent zgarnął 20, to Grześ gdyby wystartował mógłby wziąć 30 z haczykiem. A wtedy...
  Pozornie dobry wynik Tuska mówi nam o tym co tak naprawdę dzieje się w partii. A mówi nam to, że obecnie Tusk może wygrać z Gowinem, ale już z Szetyną a niekoniecznie. To jest wizerunkowa porażka Tuska. Wiadomo, że te wybory były pomyślane jako starcie Tusk vs Szetyna. Grzesiu niegłupi, usunął się z linii strzału, pozostał Gowin.
  Szli ma lwy, a wrócili z królikiem.
 • Autorze, pozdrawiam!
  a Tusk znowu górą i wyciśnie z tego wniosek, że wszystko dobrze robi, skoro na niego głosują
 • @gallux 15:21:05
  Wykreowany wyłącznie przez pijar medialny donek, nagle stał się taki jaki zawsze był - takie ryże sepleniące "nic" po prostu.
  Ale nigdy nie mogłam pojąć o co lata z tym Schetyną.
  Przecież to taki cwaniaczek, z gębą bazyliszka i rozbieganymi ślepkami...
  Jak to się wszystko mogło stać, że takie miernoty rządzą - i co gorsza czym się to wszystko skończy...
 • Wydaje mi sie tylko..........????
  W czołówce strony zniknął Klub Dyletantów :(
 • @Astra 15:37:09
  Cała ta banda pójdzie kiedyś pod sąd. Szetyna nie jest umoczony w Smoleńsk.
 • @Astra 16:46:00
  Miał być poniedziałek, a jest piątek:-)
 • @gallux 16:46:23
  Pewnie masz rację, ale on może mieć wiedze na ten temat..
  Odnoszę wrażenie jakby facet się bał...
 • @Astra 15:37:09
  Co lata z Schetyną? Poszukaj w necie Brauna z jego "Układem wrocławskim".
 • @KOSSOBOR 21:53:18
  ...dokładnie tak droga Kossobor...Układ Wrocławski to przyczynek do wszystkiego i klucz do rozwikłania tego dziadostwa, jakie jest obecnie w Polsce...pozdrawiam niepoprawnie

  http://www.youtube.com/watch?v=LN2MkWuRAik
 • @trybeus 22:09:12
  Dzięki, Trybie, w imieniu SPRAWY :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej