Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 9390 komentarzy

Janusz E. Kamiński

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Czy jestem rasistą?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy niech sobie kombinuje po swojemu. Ja niestety rasistą jestem. Co wyjaśniam poniżej.

 

 

 

 

 

 

Czy jestem rasistą? Co za głupie pytanie! Ja, człowiek, bądź, co bądź światowy, bo mam przyjaciół od Manili i Melbourne po San Francisco, znam Afrykę, Azję i obie Ameryki nie mogę być rasistą. A jednak...

 

Rasizm we współczesnym świecie, niestety sterowanym przez lewacki neo-liberalizm i idiotyczną politpoprawność wysunął się do przodu, jako Zbrodnia Nr.1. Jak byśmy tu u siebie murzynów bili i drewnianymi okrętami, przykutych do wioseł, przywozili gremialnie do Gdańska, czy nie daj Boże, Szczecina. Kolega Kula Lis, świetny bloger i tropiciel miał nawet sprawę sądową z powodu rasizmu. Taka jest czujność organów w tym względzie.

Kibice Lecha Poznań, którzy rozpostarli transparent z hasłem "Litewskie chamy...", po tym, jak na Litwie zostali obrzuceni śmieciami i opluci, też odpowiadają podobno z paragrafu o rasizmie. Jaki rasizm?! Czym do licha my się rasowo różnimy od braci Litwinów? Tym, że oni z uporem maniaka dodają na końcach słów to głupie "s" i ja byłbym tam śmieszny Kamińskis.

Grecy też to robią nagminnie i co?

 

To jest jakoś powalone z tym rasizmem, tak, że nawet poważna grupa ostrożnych blogerów pisze o Eskimosach, gdy wiadomo wszystkim wszem i wobec, ze mają Żydów na myśli. Tylko Eskimosi, to naród spokojny i nie mają pierdolca na punkcie rasizmu i spraw nam nie będą wytaczać. Odwrotnie niż Żydzi. Na same wspomnienie czosnku można już mieć założoną sprawę.

 

No to jak naprawdę jest z tym rasizmem?

Ja nie cierpię pająków i robali. Nie cierpię okrutnie i się ich brzydzę. Fakt, że te paskudy gryzą mnie znienacka, włażą wszędzie i się nie krępują. To co do nich czuję, to jest prawdziwy rasizm. Głośno krzyknę – NIENAWIDZĘ OWADÓW! Są ohydne i obrzydliwe. Mam nadzieję, że za to do sądu mnie nie wezmą. Choć cholera wie, bo z tym rasizmem, jak widać sprawa jest dosyć skomplikowana.

 

Co jest na przykład złego w słowie "murzyn"? Ci nieco starsi z nas uczyli się pilnie za Brzechwą z afrykańskiej czytanki, że "Murzynek Bambo w Afryce mieszka, czarną ma skórę ten nasz koleżka...". Teraz pewnie Brzechwa dostałby wysoki wyrok, jakieś 10 000 000 złotych kary, gdyby się za to zabrał Michnik, bo użył słowa: "murzynek", "czarny" i pogardliwe "koleżka". Ja nadal będę, z dużą sympatią używał słowa "murzyn", bo to nasze polskie, swojskie i nikomu nic do tego. A już najbardziej anty-rasistom. Niech się zresztą najpierw zapytają Murzynów, czy "murzyn" im przeszkadza. Nie wątpię, że odpowiedzą, że mają to głęboko. Niech durnowaci Amerykanie (znowu jestem rasistowski) wołają sobie "Afroamerykanie" jak chcą. To są ich murzyni i mogą tak ich przezywać jak chcą. Jak by ktoś nazwał mnie Euroazjata (bo oba kontynenty są połączone) to by dostał w pysk.

 

Problem jest właśnie i jak zawsze, na całym świecie z Żydami. Żydowski kumpel z Nowego Jorku, na którego zawsze wołałem Mosiek, a on na mnie w rewanżu Jasiu, powiedział mi, że wszystkie kawały o Polakach (durne jak cholera) wymyślają amerykańscy (i nie tylko, ale głównie) Żydzi. Tak samo, jak oni sami wymyślają kawały o Żydach. Taka natura sado – masochistyczna.

Lecz ty spróbuj tylko coś żartobliwego na nich powiedzieć, a proces masz, jak w banku (które też wszystkie do nich należą). Czuli i czujni, jak ważki. A po mojemu, zakompleksieni, jak cholera.

 

Więc, co my w tej Polsce mamy wspólnego z tym rasizmem. Żydzi – już wyjaśniałem. Aha, ciekawe jest, co powiedział pan Askenazy, jeden z ich szefów, który stwierdził, że tak na prawdę, to w Polsce jest może z 50 prawdziwych rodzin żydowskich. A cała reszta to bógwico. Lub pół na pół. I jako osoby z zaburzoną tożsamością, są podwójnie drażliwi. Dlatego tak walczą o Murzynów i Żydów. Bo się nie mogą połapać i na wszelki wypadek wrzeszczą.

Cyganie – teraz już nie wolno tak mówić. Bo jest – ocyganić. Ale jest też – oszwabić. A mieszkańcy Szwabii się nie oburzają. No więc teraz ma być Romowie. Co to zmienia? Nic. Ale w GieWu czują się lepiej. Jak to Eskimosi.

Murzyni zazwyczaj grają w polskich ligach, to, jeśli robią to dobrze, to są otoczeni szacunkiem i uwielbieniem, a jak robią to źle, to dobrze im tak, że publiczność się wścieka.

Są jeszcze Wietnamczycy, Chińczycy i jakieś nieliczne grupy Czeczeńców, ale oni wszyscy swoje lody kręcą i nie rzucają się w oczy.

 

Na zakończenie, nieco z pełną powagą. Istnieje pojecie ludności rdzennej. To kiedyś była ludność plemienna, a teraz jest to ludność osiadła, zamieszkująca pewne terytorium. Zawsze tak było, że nie za bardzo lubiano i nawet obawiano się obcych. A jeszcze bardziej, gdy ci obcy byli wyraźnie odmienni. Jak powszechna świadomość wzrastała to to zjawisko malało. Lecz jak wiele po przodkach, zgodnie z tradycją to pozostało. Jest wszędzie. I na Borneo i w tolerancyjnej Norwegii, no i w Polsce. Zrobiono nawet z tego wadę i nazwano ksenofobia. Ale od ksenofobii jest daleka droga do rasizmu.

 

Tak to wyczerpuje się problem rasizmu w Polsce, którego tak na prawdę nie ma (oprócz mojej nienawiści do pająków i innych robali).

Niepokojem napawa mnie tylko minister Sienkiewicz. On już potrafi znaleźć paskudnych, nie świadomych tego, rasistów. Nawet na Pustyni Błędowskiej i w Białowieży.

 

KOMENTARZE

 • Ja jestem zszokowany jak ludzie są zastraszeni
  Czytam na temat 18 pkt. przeklętych ruskich, a widzę ,że ten wystraszony człowiek pisze o żydach.Jak On dał się tak zastraszyć! Jak się boi, to po co pisze !
 • @liberalkonserwatywny 12:16:57
  Zastraszony zazwyczaj czegoś nie wie.
  Ja wiem, to piszę.

  Proszę się nie bać.
 • @jazgdyni 12:26:28
  Niechęć to nie tylko kwestia odmienności, ale szarogęszenia się NIE U SIEBIE i tego szczególnego podejścia do goim. Jest to całkowicie obce i wrogie nam, chrześcijanom. Obce religijnie, etycznie, filozoficznie.
 • @jazgdyni 12:26:28
  Relatywizm w określeniu rasizmu, rasizmów i rasizmu stosowanym przez lewactwo i poprawność polityczną.
  Jak biały pobije murzyna to jest rasizm , jak jest odwrotnie, to chuligaństwo.
  Jak katolika nazwie się ; katolem, ciemnogrodem, to jest ok., jak pederastę nazwie się pedałem , to sąd.
  Jak narodowca czy patriotę nazywa się się faszystą jest ok. jak komunistę zdrajcą, czy zaprzańcem to jest wrzask, itd,itd.

  Pozdrawiam
 • @KOSSOBOR 12:47:20
  No właśnie pani podniosła bardzo ważny wątek w tej dyspucie bo przecież nie są u siebie te przybłędy, których coś wygnało z własnego kraju ale rozumiem, że pani jak arystokratka od Grunwaldu poczynając nie może patrzeć jak się takie tałatajstwo po Rzplitej wałęsa i przeszkadza w kontemplowaniu obrazów. Ja jako koneser sztuk wszelakich doskonale panią rozumiem i powiem więcej, trzeba ich gonić precz i zostawić tę naszą świętą ziemię dla pokemonów (ups! dyletantów)
 • @Pies na Trolle 13:09:24
  Pan Pies wybaczy, ale na tym poziomie proszę sobie dyskutować pod budą.
 • też używam słowa murzyn, no i paru gorszych,
  ale, doprawdy, nie mam pojęcia, co to jest "lewacki neo-liberalizm",
  czy to jakieś idiotyczne przekleństwo ?
 • @KOSSOBOR 13:18:33
  A jaki poziom panią arystokratkę zadowoli? Mogę zawsze podskoczyć tylko obawiam się że będzie za wysoko dla pani i pani będzie musiała zadrzeć głowę żeby dojrzeć poprzeczkę bo z takimi arystokratkami pokemonowymi to nie wiadomo jak wysoko trzeba się wznieść.

  Jakkolwiek pozdrawiam pokemony (ups! dyletanty)
 • @KOSSOBOR 12:47:20
  Ależ oczywiście.
  Jak ktoś mi wchodzi do chałupy i zaczyna przestawiać meble, to go grzecznie wypraszam.
  Ale widzisz, ja jestem owadzim rasistą. Te włażą, czy chcę, czy nie i się szarogęszą. A czasem nawet ugryzą.
  Dlatego jestem wobec nich zdecydowanym rasistą. Powiem więcej - kukluksklanistą.
 • @Andy 51 12:59:19
  Rasizm jest tylko wobec pokrzywdzonych.
  Murzyn jest pokrzywdzony, pederasta jest pokrzywdzony i komunista jest pokrzywdzony. No nie?
 • @Pies na Trolle 13:09:24
  Jest w Norwegii taki przybłęda, którego coś wygnało z własnego kraju (konkretnie terroryzm) - mullah Krekar ( http://en.wikipedia.org/wiki/Mullah_Krekar ) .

  Norwegowie, z powodu jego postawy chcieliby się za każdą cenę pozbyć. Ale nie mogą, bo jak tylko przekroczy granicę, to go natychmiast rozstrzelają.
  Norwegowie są niepoprawnymi anty - rasistami.
  Ja jestem rasistą. I ścigam pająki aż do ich śmierci z kapciem w ręku

  Ps. Panie Psie, bardzo proszę nie obrażać moich gości, bo będzie "do nogi!".
 • @interesariusz z PL 13:22:18
  To jest przekleństwo. Dla nas wszystkich. I nie takie idiotyczne. O, nie.
 • @jazgdyni
  Kolejna bzdura politycznej poprawności - to że ludzie boją się nieznanego i dlatego zachowują rezerwę w stosunku do obcych. Ludzie boją się czegoś doskonale znanego. Omijam Cyganki na ulicy szerokim łukiem, bo nie mam ochoty być okradziona i nie chcę, żeby mi wróżyły. Dla mnie mogą się nazywać Romkami, Greczynkami czy nawet Królowymi Brytyjskimi.Unikam przykrości i tyle. Gdy swego czasu w sklepach niemieckich za każdą polskojęzyczną osobą chodziła ekspedientka, nie obrażałam się na Niemców i nie oskarżałam ich o fobię.Było mi raczej wstyd, że rodacy tak kiepsko zapisali się w ich pamięci. Być może Ficowski spotkał Cyganów muzykalnych, uczciwych, życzliwych ludziom. Większość z nas spotykała innych. Podobnie większość Niemców spotkała się z kradzieżami w sklepach i dlatego ich się boi, a nie tego, że my Polacy jesteśmy przybyszami z kosmosu i mamy zielone ciała.
 • @KOSSOBOR 13:18:33
  5* za komentarz :)))))
 • @Pies na Trolle 13:27:25
  >Jakkolwiek pozdrawiam pokemony (ups! dyletanty)

  Po co te prowokacje? Tego nie rozumiem.
 • @Iza 13:50:47
  To jest, w pewnym sensie, tekst satyryczny. Bo bzdura bzdurą pogania.
  Tak jak napisałem socjolodzy wymyślili ksenofobię, a teraz lewactwo wywindowało rasizm.

  Masz rację, my unikamy tego, co już dobrze poznaliśmy.
  Ja unikam pająków i szczypawek.
 • @jazgdyni
  W Stanach były już pierwsze procesy o nazwanie "afroamerykaninem".
  Skarżący ma udokumentowane pochodzenie z rodziny europejskiej,
  francuskie nazwisko, krewnych w Paryżu.
  Kanadyjska Japonka Keyoko, którą poznałem, amerykańską sztuczną poprawność pdbierała właśnie jako zamaskowany rasizm.
  Wszelka ostentacyjna, urzędowa uprzejmość i poprawność pachnie obelgą.
 • @cyborg 14:30:07
  Bo to jest jakaś paranoja. Liczy się intencja.
  Jak "dobry człowieku" odpowiednio wypowiedziane może być obelgą.

  Pzdr
 • Jak to dobrze...
  ...że u nas na wiosce wcale żadnych negrów ani rzydłaków nie uświadczysz. Bo one raczej po wielkich miastach siedzą, co tam będą na wiosze z dala od głównych arterii komunikacyjnych robić. Tak, że szczęśliwie problemu z rasizmem u nas na jednostce nie posiadamy. Podejrzewam nawet, jak z rozmów w kasynie oficerskim jasno wynika, że większość chłopakow u nas w życiu swym ani negra ani rzydłaka na oczy nie widzieli.

  Ale jak w rozmowy żołnierskie się wsłuchać, o czym tam na izbach oni między sobą rozprawiają, to owszem, wielu by chciało choć raz z murzynką spółkować. I to chyba też jest już rasizm, bo chłopaki czarne ciała nad nasze, swojskie, nadwiślańskie afrodyty przekładają, bladością skóry alabastrowej gardząc. Libido w każdym razie wyraźnie promurzyńskie mają, antybiałasowe. Ale z chucią już tak jest, że ona w karby rozsądku się wtłoczyć nie da i zwierzę bezrozumne z żołnierza czyni. Pamiętamy tu dobrze wszyscy, jak mój kapral-konfident, wtedy jeszcze starszy szeregowy i nieżonaty, na ksiuty do Wrocka jeździł, do jednej żydówy z Ukrainy. Z pół roku afera miłosna trwała, kapral bardzo wtenczas z ryja schudł i fizycznie podupadł. I w służbie się opuścił, spaźniać na apele się zaczął, wyniki na strzelnicy to miał, jak ciota stara. Widać było gołym okiem, jak to żydówa z Wrocka z mężczyzny wszelkie soki życiodajne wysysa, niczym wampir. No bo też skoro cywilizacje ludzkie między sobą w ciągłym klinczu się znajdują i podług Feliksa Konecznego nieustannie walczą, to i rasy ludzkie, które te cywilizację wszak tworzą, też muszą się zwalczać. Na szczęście dla mego kaprala-konfidenta, na Pielgrzymkę do Jasnej Góry z garnizonu został wydelegowany i tam, w drodze, swoją przyszłą ślubną zapoznał, która go ze szponów żydowskich skutecznie wyrwała.
 • @Autor
  Ujmę ten problem w ten sposób:

  Rasistami są wszyscy ci, którzy nie są narodem "wypranym", bo według tego narodu każdy inny naród, który nie pozwala sobie wleźć na łeb i nie daje się okradać i oszukiwać przez tych "wypranych" jest narodem RASISTOWSKIM.
  Oczywiście w myśl tej ideologii, naród "wyprany" nie jest narodem rasistowskim i nie tworzy w swojej zawłaszczonej ojczyźnie rasistowskich praw tylko wzorcową demokrację.

  Pozdrawiam.
 • @jazgdyni 13:34:03
  :)))!
 • @cyborg 14:30:07
  "W Stanach były już pierwsze procesy o nazwanie "afroamerykaninem"."

  Kwadratura jajca, jak bum drum... A pies na trolle z nimi tańcował. A oni z psem.
 • @Iza 13:50:47
  Moja Anuś w O. od lat,lat, lat pomagała tamtejszym Cyganom /Bergitka Roma, ichni cygańscy podludzie/ - dawała pracę Cygance, jeśli przyszła na żebry. I płaciła. Cyganka zawsze mówiła, że jeśliby zobaczył ją jej stary /mąż/ przy robocie - to by zabił. Ostatnio okradła wraz z mężem moją przyjaciółkę...
  Co miesiąc z Gminy dostają zapomogi. Gmina im blok nad Potokiem O. wybudowała. Teraz to chlew mniej więcej. Ale w bloku tylko mieszkają baby z dziećmi. Faceci mieszkają w swoich dawnych szajerach - tak chcieli.

  Mąż mojej przyjaciółki był tam, w O., kiedyś wójtem i - jeśli Cyganie nie wymogli na nim czegoś tam, zaraz wzywali Giewu z Krakowa.
 • @jazgdyni 14:06:11
  Janusz , ktoś musi Ci powiedzieć. Jesteś rasistą, rasistą w stosunku do szczypawek i pająków. Jeżeli trzepniesz laczkiem taką szczypawkę, to jest ona pokrzywdzona jak ten pedał , murzyn czy komunista, niestety, :-)

  Pozdrawiam
 • @Pan podporucznik 14:41:08
  Panie poruczniku kochany,

  niech pan uspokoi chłopaków, że te murzynki to znowu nie takie bogwico. Nasze dziewczyny, że tak z chłopska powiem, o wiele bardziej jurne.
  I co również nie mniej ważne, przyzwyczajone do innego kalibru. Afrykańskiego. Masz pan tam takich Wacków?

  Powiedz im pan, że nasza Ojczyzna obfituje w e wszystkie dobra najwyzszej jakości.


  Czołem!
 • @AdNovum 14:41:59
  Coś w tym jest...

  A ty mi powiedz, a jak jest czarny Żyd z Etiopii i ja go nie lubię, to kim jestem?
 • @KOSSOBOR 15:08:57
  No! ;)
 • @Andy 51 15:37:17
  A jak szczypawka jest pedał (to się zdarza tym insektom, a nawet jeszcze gorzej) to jestem podwójny rasista? Super rasista? Hitler?
 • @jazgdyni 16:11:49
  Podwójnym zbrodniarzem:))))))

  Pozdrawiam:)
 • @jazgdyni 13:42:41
  Panie śledziu... Czy zadawanie pytań i obwieszczanie swojego stanowiska w sprawie jest obrazą dla kogokolwiek? To jak mam postrzegać pański blog? Jako oazę wymiany wzajemnych uprzejmości czy może tak jak mówią pokemony (ups! dyletanty) miejsce wymiany wolnej i pięknej myśli? Niech pan, panie z Gdyni mi podpowie bo nie chcę uchybiać w najmniejszym stopni pańskim gościom ale jak widzę tałatajstwo bezmózgowe to szczekam. Taki odruch.
 • @Pies na Trolle 16:49:23
  http://m.ocdn.eu/_m/8a51dd7d8bb782a1a449aab9d627b373,0,1.jpg
 • @jazgdyni 13:42:41
  PS. Do "nogi" to może mi zawołać tylko mój Pan. A pan nie jest kompetentny. Bardzo mi przykro że jest pan rasistą co zresztą słychać widać i czuć jak to mówią ale niech pan się nie przejmuje bo każdy wierzący dostąpić może łaski przebaczenia za głupoty popełnione w życiu doczesnym ale to nie tak do końca bo nie wolno popełniać świadomie uczynków złych z nadzieją że będą odpuszczone.

  Pozdrawiam pokemony (ups! dyletanty) z mojej budy
 • @jazgdyni 16:15:02
  A co z karaluchami, jak wiesz z morzem skończyłem ponad 20 lat temu, ale jak byłem w PLO to na starych statkach jak się weszło do pentry, i zapaliło światło to był jeden szum jak one uciekały, czy też jesteś rasistą karaluchowym ?
  A co z karaluchami , które czasami pojawiają się na portalu ?

  Pozdrawiam
 • @Pies na Trolle 16:57:55
  http://fundir.org/img/g_ry5q6m27,5yx6z10h0=h9f/zabawne_zdjecia_psow_1.jpg
 • A ja trochę z innej beczki
  Będąc w Anglii obserwowałem stosunek jednych nacji do drugich. Nie wolno żartować z Żydów, Murzynów, Arabów, Azjatów, Pakistańców i kogo tam jeszcze chcecie. Zaraz robi się ogromny szum medialny pod hasłem dyskryminacja i głośne protesty zainteresowanych. Jedyną bezpieczną do lania nacją jesteśmy my Polacy i teraz zagadka dlaczego ?
  --- Nie szanujemy się sami
  --- Czynniki rządowe nie dość skutecznie walczą z pomówieniami vide serial ,,Nasze Matki..." dopisujcie następne
 • @Pies na Trolle 16:49:23
  Panie Psie

  Tałatajstwo bezmuzgowe to się tutaj nie trafia. Proszę to sobie zakodować wysokim napięciem. Są pewne dziwaki i oryginały. Ale o to właśnie chodzi.

  U pana też są głupawe dogi arlekiny, jakieś Chihuauha i inne religijne bernardyny. Nie wiem co jest na trolle, może to być szczurołap, jak mój terier menczesterski, albo taki wilczarz, a jak trolle są duże (raczej nie to mastif, albo i brytan).

  My tu panie Psie o rasizmie, więc niech pan się może określi, żebyśmy jakiejś niezręczności nie popełnili.
 • @AdNovum 16:59:18
  Dziękuję Panu AdNovum za próbę przybliżenia mojego wizerunku ale muszę Pana rozczarować bo w naturze jestem jeszcze bardziej brzydki i wredny i choć nie smakuję się w kończynach ludzkich to jak już mam coś odgryźć to gryzę na wysokości lędźwiów i wtedy zostaje tylko dupa a ta dupa może tylko sobie popierdzieć więc żadnej szkody nie zrobi bo wiadomo, że gazy są zwykle lżejsze od powietrza i się ulatniają w atmosferę.

  Pozdrawiam serdecznie z mojej budy
 • @Pies na Trolle 16:57:55
  A pan to pcheł nie gryziesz i nie kąsasz? Z pana większy rasista owadzi niż ja.
  Widziałem jak MÓJ pies przez godzinę gonił muchę, wreszcie ją dopadł i życia pozbawił.
 • @Andy 51 16:58:46
  Rany Boskie Andy - musiałeś przypomnieć to paskudztwo?
  Tych gadów to ja nie cierpię wprost niesamowicie.

  "Zygmunt III Waza" był zakaraluchowany wprost niesamowicie.
  Ja byłem radiooficerem.
  Śpię sobie w najlepsze, a tu nagle zaczynam odbierać wyraźne sygnały titawy, czyli po ludzku Morse'a. Gdy usiłowałem je ułożyć w jakąś treść, to się obudziłem. A sygnały trwają. Karaluch mi wlazł do ucha i zaczął konsumować bębenek!!! Godzinę siedziałem pod prysznicem, by chama utopić.
 • @pasmail 17:12:01
  Chłopie, my jesteśmy wprost stworzeni, by po nas można się było przejeżdżać.

  Najlepiej, żeby Polak był Żydem, czarnym do tego, z kroplą krewi pakistańskiej i wyznawcą islamu.

  Widzicie to? To by był dopiero rasizm i antysemityzm i antyislamizm do kupy.

  Byłaby to wiodąca ideologia Unii Europejskiej.
 • @Pies na Trolle 17:19:47
  Wtrące się , bo to ciekawe.
  Jakie gazy są lżejsze od powietrza i swobodnie unoszą się do nieba, zamiast przyziemiać i snuć się po pokoju?

  Miał pan na myśli bąka?
 • @jazgdyni 17:20:45
  Proszę pana z Gdyni, więc to jest tak że pchły i owszem napsują krwi i je łuskam ale wiem że to też stworzenia boże i jeść muszą ale potem mój Pan i tak mi czymś posmaruje i będę mógł spokojnie stróżować i pilnować Gospodarstwa żeby żaden azjatycki pomiot się nie wkradł i nie próbował przerobić mojego Gospodarstwa na coś innego bo tego bym nie ścierpiał. Bo jak zaczniemy zastanawiać się czy jesteśmy rasistami to znaczy, że nimi jesteśmy i żadne takie żałosne kwilenie jak wyżej nie pomoże a potwierdza moje przekonanie bo czy istota mająca dwie nogi i dwoje rąk i jeszcze na dodatek ma kawałek ciała gdzie się zwykle mieszczą zwoje mózgowe to może być gorsza niż "pan" z Gdyni?

  Pozdrawiam serdecznie pokemonów (ups! dyletantów:)
 • @Pies na Trolle 17:41:48
  A czy ja im coś odejmuję? Gdzieś pan to wyczytał, panie Psie?

  Ja na prawdę kocham wszystkie rasy, także psie i końskie.
  Do tego stopnia, ze mówienie o rasach ludzkich napawa mnie obrzydzeniem.
  Ooo - fuj!
 • @Pies na Trolle 17:41:48
  Proszę wybaczyć ciekawość, ale czy nie jest Pan psem pana Podporucznika?
 • @leoparda 18:10:41
  Może?....

  Chociaż pan porucznik bardzo kulturalny i obyty jest. Pan Pies nie, chociaż to zrozumiałe, bo to istota niższa i bardziej prymitywna.
  I tak jak setery zafiksowane są na frisbee, to ten, o nieokreślonej dotychczas rasie i ogonie, zafiksowany jest, bidaczek, na pokemonach.
  Musi być, ktoś go dręczył.
 • @leoparda 18:10:41
  Nie, nie jestem Jestem psem Pana.
 • @jazgdyni 18:21:21
  Nikt mnie nie dręczył bo mam od szczeniaka tego samego Pana a jeśli chodzi o obycie to mogę się pochwalić panu z Gdyni, że pod takimi stołami warowałem i ucho nadstawiałem że panu z Gdyni się nie śni a nawet jakby się przyśniło toi tak miałby kłopot ze zrozumieniem.

  Pozdrawiam pokemony (ups! dyletanty )
 • @Ranger 18:42:39
  Ja zwykle takimi beznadziejnymi przypadkami nie zajmuję jak pan ale moi współbracia i owszem tylko, że oni odgryzają łeb koło dupy i chciałbym, żeby pan był tego świadomy.
 • @Ranger 18:51:03
  Na pana starczy jeden ratlerek bo na więcej nie oceniam, tylko żeby potem rodzina się nie skarżyła bo uprzedzałem.
 • @jazgdyni 18:21:21
  >Chociaż pan porucznik bardzo kulturalny i obyty jest. Pan Pies nie, chociaż to zrozumiałe, bo to istota niższa i bardziej prymitywna.

  Tak, ale upodabnia się do swojego pana. Choć pan Pies zaprzeczył temu. Znajdują się podobni ludzie do innych w sposobie wysławiania. To mi się jakoś rzuciło w oczy w tym przypadku i dlatego się zapytałam o to pana Psa.
 • @ hej
  ...ja też jestem rasistą i nie lubię węży, ale nie ogrodowych... he he

  ...temat poruszyłeś ważki ...już widzę , że jest tutaj u Ciebie para się miłująca, która chce Ci rozwalic dyskusje ...dwa pokemony (ups) trolle...będą tańcować u Ciebie, aż nie zaniknie dyskusja :))) , no ale cóż zrobisz służba nie drużba...pozdrawiam niepoprawnie
 • @
  Janusz, jak myślisz do jakiego rodzaju można zaliczyć tego pokemona(ups) trolla..???

  http://trybeus.neon24.pl/post/82686,uwaga-trolle

  ...nie jest to pies ogrodnika, ale na mojego czuja pachnie swojsko dwunickowcem ...:))
 • @leoparda 19:11:52
  "Tak, ale upodabnia się do swojego pana. Choć pan Pies zaprzeczył temu"
  Staram sie upodabniać do mojego Pana codziennie ale to impreza przekraczająca psie możliwości ale staram się codziennie i nieprawdą jest, że zaprzeczałem takiemu stanowi rzeczy bo kocham Pana i nigdy się go się nie wyrzeknę a takie pokemony jak wy to mogą tylko mi jajka oblizać jak pozwolę.

  Pozdrawiam oczywiście pokemony (ups! dyletanty)
 • @Ranger 20:15:26
  Panie drogi Rangersie,

  pan masz, nie przymierzając tak zwany słowotok. Przez to trudno zrozumieć. Ja to wiem, ADHD. To jest kłopot.

  Ale proszę troszki wolniej (i na temat).
 • @
  ...co ja patrzę...chyba Cię sciągli z polecanych na SG ...no rasizm totalny...pozdrawiam niepoprawnie
 • @KOSSOBOR 13:18:33
  Wdepnęłaś w coś bardzo nieprzyjemnego.
  Trudno, zdarza się.
  Wytrzyj but o trawę i idź dalej.
  Resztki tego czegoś wyschną i odpadną.
 • @trybeus 19:21:40
  Tak, wyraźny dwunickowiec.

  Jak by się nie starał, to nie da się swojego charakterystycznego stylu zmienić.

  Mam dwie kandydaturki, ale jeszcze poczekam. Jest zabawny choc rzeczywiście kanalizuje dyskusję.

  Zdrufko
 • @Ranger 19:38:52
  Po pierwsze - nie ma rasy Dyletantów.
  Po drugie - nikt się nie wywyższa, choć ja mam te marne 188 cm.

  Jak chcesz Rangerze, to do dyletantów mozesz przystąpić, tylko musisz opanować te napady hejterstwa.

  I tyle
 • @Ranger 19:57:02
  It was nice day of indian summer.
 • @Ranger 20:47:07
  No łyso, bo rzadko anihiluję.
  Zazwyczaj, jak mi ktoś gości obraża.

  Ja biorę na klatę, a tą mam rozłożystą. Gdy jest pytanie, to grzecznie odpowiadam.
 • @Ranger 20:58:09
  Czy ja wiem?
  Na redzie to sobie można tylko postać.

  A z najostrzejszym rasizmem spotkałem się w Kuwejcie, gdzie jest 5 różnych paszportów.
 • @trybeus 21:24:11
  No widzisz...

  Będą trzymać Migawki z podróży cepa z przed tygodnia, a mnie po paru godzinach zdejmą.
  To tzw. polecenie odgórne. Jaz nie powinien być widoczny na Stronie Głównej.

  Powiedz, czy to nie jest rasizm?
 • @Naftali
  Murzyn w Chicago przypomina sobie, że jest Afroamerykaninem gdy chce kogoś załatwić w sądzie. Ale za Afroamerykanina na ulicy tym bardziej można dostać w łeb. A najpewniej za to, że się jest białasem. Czarna policjantka wystawiając mandat za parkowanie właśnie tobie, gdy wokół są dziesiątki innych samochodów, nie ukrywa swoich motywów. I nikomu nie przyjdzie do głowy jej skarżyć. Bo znajdzie się 20 czarnych sisters, które zeznają, że to bezczelny białas napadł na policjantkę znieważył ja i pobił. Wielu urzędników niższego szczebla, urzędnicy imigracyjni, obsługa lotniska to czarni i nie ukrywają swojej niechęci do białych. A jak wyglądałaby hipotetyczna rozmowa? Tak ja w Polsce . Mego siostrzeńca potrącił rowerem jakiś osiłek na ulicy. Siostrzeniec odruchowo- jak go uczono w domu- powiedział : "przepraszam" Osiłek zatrzymał rower, bardzo długo myślał i wreszcie wypalił: " te inteligent, ja ci radzę licz się ze słowami".
 • @Iza 07:35:08
  Piękne!
 • @Ptasznik z Trotylu 22:02:03
  Wiem, wiem :)
 • @interesariusz z PL 13:22:18
  "murzyn i paru gorszych". OOOOO NIEEEE. Tj. nie ma tek, że "używam słów murzyn i gorszych". Słowo "murzyn" jest albowiem neutralne. W tym właśnie tkwi lewackie zatrucie. Zamienili miejscami tolerancję i akceptację, teraz zamieniają miejscami w słowniku znaczeń "murzyna" i "czarnucha". Otóż w języku polskim murzyn to... mieszkaniec Afryki i okolic;). Maurzyn, Maur po prostu! Czy słowo "Czech", "Łużyczanin", "Azjata", "Maur" to coś obelżywego?! O od kiedy to tak?!
  Wnioski z tego wyciągam dwa:
  1. Lewactwo - do szkoły;
  2. Normalni - nie dac se zakuć łbów, że takei czy inne słowo jest "be".
  Otóż, nie, nie jest.
  A co do Cyganów-Romów to jest jakiaś szczególna w tym obelga. Wobec nas, nie-Romów/Cyganów. Otóż podobno słowo "rom" oznacza po cygańśku "człowieka". Nie-rom, gandzia, to nie człowiek. Gdyby to miało być prawdą, to by oznaczało, że lewactwo każe nam SAMYM nazywać się "nie-ludźmi"!!!! Ergo dla mnie są Cyganie. A jak ktoś mnie poucza, to go zagaduję pytająco, jak niżej.
  - Romanisz?!
 • @Iza 13:50:47
  Jestem w Niemczech, kończy się mój pobyt, a tu zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc trzeba kupić jakieś słodycze dla dzieciaków. Wchodzę do sklepu. Są kosmetyki, alkohole i słodycze. Wszystko umieszczone na równolegle do siebie stojących regałach. Dochodzę do końca sklepu i udaję się w uliczkę z czekoladami i oko w oko staję z grubą Niemką, która wprost pożera czekoladę. Jest wyraźnie zaskoczona, mnie jest głupio i rakiem wycofuję się.
 • @bez kropki 11:59:47
  Masz tak zdrową postawę, że aż ci zazdroszczę.

  Serdeczności
 • Dla bez kropki 11:59:47 na UE
  Właśnie, zupełnie zapomnieliśmy o obronie śmiechem.

  Rozmawiają dwie Cyganki.
  - Wiesz, że według Unii my już nie Cyganie a Romowie?
  - Eeee, Romanisz.

  Copywright by Kropka.

  A może wprowadzić słowo romanić do języka powszechnego w znaczeniu cyganić, kłamać, oszukiwać. Może być jeszcze tuszczyć, czyli łgać w żywe oczy. Kłopot mam z Vincentem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej