Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 9390 komentarzy

Janusz E. Kamiński

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Ciągle nas mają za idiotów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Halo! To my - idioci! Łykamy wszystko co daje nam codziennie GieWu i TVN. Bez tego ciężko żyć. Adamie Michniku i ty Wielki Tusku, wyjaśnijcie nam świat. Bez tego życie leminga jest jałowe i puste.

 

 

 

 

Blogerka Elig przytoczyła trafne obserwacje - //elig.prawynurt.pl/polityka/opinie/pomys-upartego-nasz-przekaz-dnia-w-sprawie-smolenska,990.htm .

Typowy leming jest niestety dosyć głupim osobnikiem. Do tego naiwnym i łyka każdą sieczkę, abstrahując od tego jak durną i bezczelną, jeżeli tylko pochodzi z jego najważniejszych ambon: GieWu i TVNu.

Dla tego też, te tuby propagandy przestały już kierować swój przekaz do przeciętnego czytelnika, albo widza, a skoncentrowały się na durnowatych lemingach, którzy widocznie zaczynają im wyciekać ciurkiem w stronę rozumu i opamiętania.

 

Jak już pisałem ( //jazgdyni.prawynurt.pl/klub-dyletantow/jatrzenie-smolenskiem,481.htm ), oficjalna prorządowa propaganda odpaliła śmierdzącą petardę, gdzie cynglową była funkcjonariuszka GieWu do zadań najbrudniejszych (urodzona czyścicielka latryn?), pani Kublik. W tygodniowej akcji wydalania steku bzdur, te dwie przodujące gadzinówki (TVN i GieWu), kompletnie nie licząc się ze zdrowym rozsądkiem i minimalną inteligencją, z braku mamy Madzi pod ręką, starały się żabim rechotem zdyskredytować profesorów wspierających zespół Macierewicza.

 

Czytaj dalej -    //jazgdyni.prawynurt.pl/klub-dyletantow/ciagle-nas-maja-za-idiotow,1023.htm

KOMENTARZE

 • @ autor
  To ciekawe że wszyscy naraz doszli do wniosku że coś trzeba zrobić !
  Jedni z obowiązku drudzy ze strachu że ci pierwsi wezmą się do roboty.
  Ja z obowiązku przygotowuję cykl smoleński. Jak dopieszczę, to dziś, jutro..
 • @Autor
  Wszystkie wiodące media na całym świecie robią dokładnie to samo:

  MANIPULUJĄ!!!!

  Pozdrawiam.
 • @cyborg 08:15:39
  Czekam z niecierpliwością.
  Sytuacja jest tak nabrzmiała i dojrzała, że syntetyczne spojrzenie na Smoleńsk jest teraz niezmiernie potrzebne.

  Pozdrawiam
 • @AdNovum 08:23:21
  To niech się chociaż starają to robić mniej idiotyczne.
  Przecież ta Kublik w moich oczach jest czerstwa jak zgniły burak.
 • @jazgdyni 08:42:29
  Za sprawą p. Nadredaktor powstało nowe słowo : KUBLIKACJA !
  Nic dodac nic ująć.
 • @cyborg 10:30:30
  Ja początkowo myślałem, że to Michnik, tak jak senator Piesiewicz przebiera się w damskie ciuchy i pluje jadem. Lecz zobaczyłem zdjęcie Kublik - rany boskie ! Brrrrrrr....
 • idiota i idiom czy jest korelacja, pokrewieństwo? Jest!
  Dwie definicje słowa idiom.
  Dlaczego przytaczane jest słowo idiom?
  Co to jest idiom?

  A to dlatego, że od słowa "idiom" pochodzi słowo "idiota"
  Krótko: Idiota - porozumiewa się, rozmawia, - przekazuje in-form-acje przy pomocy semantycznie przeformowany wyrażeń 'idiomatycznych'

  Teraz przeczytać obie definicje, jedną w języku polskim, a drugą w języku angielskim, i następnie porównać te podane definicje ze sobą;

  -w języku polskim:
  Idiom, idiomat, idiomatyzm (z łac. idioma – „specyfika języka, osobliwości językowe”; od gr.: idiōma, dop. idiōmatos – „specyficzna cecha; właściwość” od idiousthai – odpowiedni[1]; ídios – „własny; prywatny; swoisty”[2]) — wyrażenie językowe, którego znaczenie jest swoiste, odmienne od znaczenia jakie należałoby mu przypisać biorąc pod uwagę poszczególne części składowe oraz reguły składni.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Idiom

  -w języku angielskim:
  id·i·om - noun \ˈi-dē-əm\
  : an expression that cannot be understood from the meanings of its separate words but that has a separate meaning of its own
  http://www.merriam-webster.com/dictionary/idiom

  Tłumaczenie ©HiFiT™:
  Wyrażenie, które nie może być zrozumiane poprzez 'sumę' poszczególnie użytych słów, dlatego, że te dane wyrażenie posiada swoje własne odmienne - wyróżniające się - znaczenie.

  albo

  An idiom is: "an expression whose meaning cannot be predicted from the usual meanings of its contstituent elements" - Webster's Unabriged Dictionary
  Tłumaczenie ©HiFiT™:
  Idiom jest to wyrażenie, którego znaczenie nie może zostać przewidziane na podstawie zwyczajnie - potocznie - pojmowanych znaczeń z tego danego wyrażenia składowych elementów.
 • @mms 11:31:31
  Raczej bym powiedział, że grupa niezależnych idiotów tworzy idiom, gdy usunięcie jednego idioty powoduje niemozność zrozumienia całej grupy czyli idiomu.
  Usuń Tuska i nikt nic nie zrozumie.
 • @
  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4131#.UkQhBX_-QY4
 • @2
  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4139#.UkQiWH_-QY4
 • @DelfInn 14:03:20
  Serdeczne dzięki za podrzucenie ważnej strony.
 • @jazgdyni 08:42:29
  "Przecież ta Kublik w moich oczach jest czerstwa jak zgniły burak"- widocznie ma taką moc, że w oczach zmienia się w zgniłego buraka:))))

  A na poważnie rzecz ujmując:

  Otóż oni właśnie tacy mają być, tzn. głoszący i rozpowszechniający idiotyzmy, bo jakże inaczej z ludzi można zrobić idiotów i ich ogłupić?

  Tak właśnie działa propaganda, która z logiką, prawdą i zdrowym rozsądkiem nie ma nic wspólnego, ale jednak dużo ludzi ją przyjmuje.

  Natomiast, sukcesem przekazu propagandowego jest to, że większość społeczeństwa go zaakceptuje.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 15:43:29
  Tak jest i dlatego bez przerwy mamy w telewizji takie zdarte płyty jak Miller, jak Marcinkiewicz, czy Giertych. By przekaz się utrwalił. By walić i mącić.
  To jest pewna taktyka. Ale czy w dłuższym okresie?
  Wg. mnie muszą być nieźle spanikowani.
 • Współpracuję z pewna panią profesor.
  Do pewnego czasu uważałem ją za równą i normalną babkę, aż kiedyś doszło do rozmowy na temat nominacji profesorskiej. Z ulgą powiedziała, że na szczęście otrzyma ja z rąk pRezydenta. Powiedziałem, że z rąk poprzednika tytuł byłby tym samym tytułem, a wtedy stwierdziła, że musiałaby podawać poprzednikowi rękę.
  Więc niby mądra, odnosi sukcesy w swojej dziedzinie, a jak panie zahaczysz o PiS lub jego ludzi to staje dęba, jak jaka narowista klacz.
  Ma to związek z intelektem czy działa to na zasadzie odruchu psa Pawłowa?
 • @tadman 16:08:53
  Pani profesor...

  Znam trochę to środowisko. I jak kiedyś zdarzała się tam czarna owca, to teraz mądry profesor jest rzadki jak rodzynek w zakalcu.

  Większość tego towarzystwa jest do-du-py.

  A na czele stoją rektorzy PW i AGH.
 • @tadman 16:08:53
  Wyłącznie odruch psa Pawłowa. Ćwiczę to samo z przyjaciółmi, bardzo zacnymi i kochanymi ludzieńkami, o głebokiej wierze. Nigdy nie zbaczam na politykę, by nie tracić przyjaciół. Ale niekiedy wymsknie im się słówko straszliwe "Kaczyński". To niesamowite, jak wówczas zmienia im się wyraz twarzy i timbre głosu!!! Ja z nimi sporo przeżyłam, znamy się od studiów: nigdy w życiu w taki sposób nie wymawiali nazwiska Breżniewa, czy Jaruzelskiego.
 • @jazgdyni 11:49:53
  Powiedziałbym: IDIOM czyli; Idiotyczna Manipulacja.
  Idiotyczna bo jak wyżej; Tworzone przez Idiotów "wyrażenie", którego znaczenie nie może zostać przewidziane na podstawie zwyczajnie - potocznie - pojmowanych znaczeń składowych elementów"
  oraz Manipulacja czyli ; "kształtowanie poglądów, postaw, zachowań lub emocji bez ich wiedzy i woli człowieka ".
 • Ważne!!! Ludzie z Gdańska, Wybrzeża co wy na to, że taka parchobolszewicka wesz żyje wśród Was?
  Ważne!!! Ludzie z Gdańska, Wybrzeża co wy na to, że taka parchobolszewicka wesz żyje wśród Was? można tylko ...milczeć...-poprawnie.....---wyszukiwarka...- artykuł IPN-Gdańsk. Człowiek, który nadzorował śledztwo nad ,, INKĄ ,, - żąda dziś wyższej emerytury! NIEZNANE OBLICZA JÓZEFA GAWERSKIEGO parchobolszewickiego oprawcy, bandyty. Przydał by się KEDYW i jego ludzie, zostałaby odstrzelona parchobolszewicka swołocz, jak Igo Sym i wielu mu podobnych..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej