Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 9390 komentarzy

Janusz E. Kamiński

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Polityka śmieciowa wg. Palikota

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obiecałem sobie, że tej obrzydliwej postaci nie wymienię nigdy w moich tekstach. Jednakże zaskoczył mnie mile, bo po raz pierwszy zrobił coś dobrego i pożytecznego.

 

 

 

 

 

Cudak a gumowym penisem, dlatego sypiający w koszuli nocnej i szlafmycy, nagle poczuł się zaniepokojony. Takie numery wyczyniał, zakładał i zdejmował okulary. Łajał, a potem się łasił do vice – marszałkini Nowickiej, a tu jak mu spadało, tak spadało. Schudł, (choć potem przytył) i nawet obciął bujne loki z zabójczą grzywą, a tu nic. Słynna partia "Ruch Palikota", przez oszczerców nazywana "Rucha Palikota", zaczął się staczać do czarnej dziury politycznych niebytów.

 

Trzeba było coś zrobić. I to na gwałt. Pomysł mistrzowi spirytusowych interesów (a propos, czy to nie przypadkowe powiązanie z innymi spirytusami?) podsunęła letnia akcja i zamieszanie z Ogólnopolską Reformą Zbierania Śmieci.

 

Geniusz z Biłgoraja szybko zajarzył – ja zrobię to samo.

Otóż w polityce i na jej obrzeżach mnóstwo jest ludzi, którzy się snują, jak plastykowa reklamówka miotana przez wiatr, albo wyrzucona po chamsku do lasu lodówka marki Polar z uszkodzonym agregatem. Ich to właśnie pan Palikot Janusz postanowił zutylizować, posegregować i zagospodarować.

 

Weźmy takiego Kalisza. Nie wiadomo ile by jeszcze przytył i został prawdziwym Dżabbą, zamienił Jaguara na Bentleya i obśliniał nie tylko rękę pani Olejnik, to i tak nikt go nie chce. Miller nawet podobno robi znak krzyża, jak go widzi. Nauczył się, gdy interesował się ministrantowaniem, czy ministrantami. A Kwaśniewski natychmiast musi wypić, gdy o nim usłyszy. Biedny ten Kalisz. Czuje się, jak śmieć. I tu właśnie mamy Palikota. Długim kijkiem z gwoździem na końcu przekłuł Kalisza i wrzucił go do swojego obszernego wora.

 

Warto tutaj nadmienić, że on w tym worze już ma całkiem sporą i interesującą menażerię. Jest tam baba z wąsami, delikatny chłopczyk o wprost niewieściej urodzie, były ksiądz, co porzucił sutannę, by występować w cyrku i wiele innych ciekawych okazów. Lecz jak wspomniałem, trochę już wyblakły ich facjaty.

 

No więc wódz tej całej zgrai, przypominam, magik z gumowym penisem, zainspirowany śmieciarstwem sam zaczął zgarniać śmieci pod swoje skrzydła.

Acha, nie można tutaj nie wspomnieć o facecie, który za sam wygląd powinien dostać dziesięć lat ciężkich, robót, a jak otworzy dziób, to i nawet dwadzieścia pięć. Jest to niejaki Hartman Jan, podobno profesor, wyobraźcie sobie, filozofii! A do tego praprawnuk rabina Izaaka Kramsztyka ( wiarygodne źródło - //pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hartman ). Tenże nieszczęśnik, takiż polityczny śmieć, jak Kalisz, został nawet u Palikota jakimś funkcyjnym, podczaszym, czy nawet namiestnikiem. Pewnie on od szefa przejmie dalszą segregację śmieci. Jest przecież nie mniej wybitny niż jego odkrywca i patron.

 

Wśród całej tej sterty odpadków przemknęła przez chwilę, jak zwykle urocza pani Maria Czubaszek. Długo się zastanawiałem, do jakiej kategorii palikotowych śmieci ją zaliczyć, aż w końcu zrozumiałem, że są to śmieci celebryckie pod wysokim patronatem przodującej i ukochanej telewizji TVN (która ma własną, oryginalną śmieciarnię). Widocznie odstąpili ją Palikotowi w zamian za jakiś geszeft.

 

Widzieliście kiedyś prawdziwe miejskie śmietnisko i te hałdy odpadów i ten straszny zapaszek? To właśnie wczoraj pokazały wszystkie telewizornie - facet z gumowym penisem zebrał wszystko do kupy, zaczął, jak dobry, pobożny nowojorski gangster działać w śmieciach, pozbierał te wszystkie odpadki, podretuszuje i będzie straszyć w nadchodzący Halloween.

 

Zmienił też nazwę przedsiębiorstwa. Teraz ma się nazywać "Twój Ruch" (albo jak mówią oszczercy "Twoja Rucha"). Że niby oni już teraz zrobili, a teraz ty masz coś wykonać.

Ja właśnie z nieukrywanym obrzydzeniem pokazałem im mój środkowy palec prawej ręki, a potem jeszcze zgiąłem lewą rękę w łokciu i w naturalnym zagłębieniu umieściłem prawą pięść.

 

Nie będę się taplał w śmieciach. Niech się sami utylizują w ramach naturalnego recyclingu.

 

 

KOMENTARZE

 • @
  ..do tego "transparentnego" towarzystwa dorzuciłbym, zużytą, starą dmuchana lalę inwalidkę...he he he..i pakiet się zmknie

  http://www.bzdura.pl/media/mod_catalog/2/th_650x710x80_wwatermark.png20671_logo.jpg


  pozdrawiam niepoprawnie
 • @
  ...ale generalnie to świnie uwielbiają śmieci :)))

  http://szokblog.pl/ShareImages/1345026687308.jpg
 • jazgdyni
  Do jakich wzorców dąży Palikot , że swoja polityką śmieciową , warto zobaczyć na tym linku tak około 1min 35 sek
  http://www.wykop.pl/link/1584075/cyganskie-osiedle-na-slowacji-lunik-ix/
 • @trybeus 15:49:20
  Wybitnie pasuje do rucha.
  Koniecznie im prześij!
 • @Andy 51 16:32:36
  On lubi w ładnym opakowaniu. Pisałem - włosy przystrzygł.
 • .....
  pálení zasranou kočku
  pářit kočku
  ruhac kočku
  Kočka je stále povislé laloky a nepomohou mu!
  Liposukce prasat čelistmi nepomůže mu.!
 • @Autor
  Prawda z poczuciem humoru to prawdziwe Poczucie humoru - na *5
 • @Autor
  Dżentelmen nie powinien się zajmować fekaliami.
 • @jazgdyni
  Tfuj Ruch ! - jak mówi jeden członek * do drugiego obracając sie tyłem.
  * partii
 • @jazgdyni 17:16:45
  OZu, bój się Boga! Czym ty się zajmujesz!!!
 • @
  Dałem ci pięć z rozpędu a raczej zupełnie niechcący.
  A pro po polskich lodówek Polar, zresztą bardzo dobrych, nieporównywalnych z badziewiem do obecnych, Amiką i innym pseudo oszczędnych. Robisz polskim dobrym towarom złą reklamę. Nie wiem czy celowo, lub tylko dla podkreślenia swojej euroPEJSKOSCI.
 • Masz rację - śmieciowe towarzystwo
  Zachwalane w śmieciowych telewizjach i udające elitę...
  Żałośni ale jednak groźni, bo wielu wyborców też jest niestety śmieciowych...
 • @koniecPOLSKI 18:58:26
  Bo oni są śmieszni jak cholera. Kto się na to bierze?
  No, ale nawet tutaj są tacy, którym się to podoba.

  Pozdrawiam
 • @Ptasznik z Trotylu 19:47:28
  Niestety Ptaszniku, to przykra część naszego życia.

  Żeby cię pocieszyć, powiem, że robię to ze wstrętem.
 • @cyborg 20:15:33
  W samo sedno!
  Czy jak tam oni to nazywają.
 • @KOSSOBOR 22:13:46
  Takie nagromadzenie dziwolągów wywołało u mnie pewną reakcję. To wszystko ludzkie śmieci. I to takie, które nie chcą spokojnie pójść na dno gnojówki, tylko bez przerwy wypływają.

  Wczoraj jeszcze raz się przyjrzałem. Był tam też facet w kapelusiku i białych okularach, niejaki Sipowicz, który zatrudnił swojego pieska do odbioru przesyłki narkotyków. I stalowa postać pana Kwiatkowskiego, manipulatora z ukrycia sprawy "i czasopisma". I jeszcze paru podobnych.

  Musi się nieźle gotować, że szumowiny wypływają.
 • @Vinto 00:26:51
  Dobra, niech ci będzie - lodówka Bosch z uszkodzonym agregatem.
 • @Astra 01:44:20
  Polska śmieciami stoi.

  A śmieciarz się cieszy i gra zbawiciela.

  Pozdrawiam
 • Autor
  Witam. Dziekuję za znakomite przedstawienie "ostatniej akcji gumowego penisa"!!! Ta banda już niczego nie osiągnie, bo skompromitowała się wielokrotnie!!!
 • @zibi 10:00:01
  Chciałbym być takim optymistą.
  Wielu rodakom niestety odpowiada ten śmieciarski cyrk.
 • @jazgdyni 10:04:42
  Właśnie o tego śmiecia pytałem tak prokurwator jak i sąd czy jego wypowiedzi to mowa miłości? także o Niesiole. Pzdr!
 • @Kula Lis 11:42:11
  Widzisz, jest "prawo" dla nas maluczkich. Dużych nie tykają.

  A sprawiedliwość to jest jawna kpina.

  Trzymaj się.
 • @lancelot 12:49:26 coś na wesoło! Pzdr!
  Niezwykłe dokonania naszej policji rozsławiają jej imię w świecie.
  Niezwykłe dokonania naszej policji rozsławiają jej imię w świecie. Czyli Akademia Policyjna po polsku… ZOBACZ FILM! Wraz ze zdumieniem z jakim spotykamy się na każdym kroku w innych krajach, wywołanym niezwykłymi policyjnymi akcjami, zdobywamy coraz większą popularność i sympatię prostych ludzi – zauważa Jerzy Jachowicz w ironicznym felietonie, w którym opisuje niezwykłe dokonania naszej policji.

  W niedzielę we Wrocławiu patrol policyjny spotkał chwiejącego się mężczyznę, który pogłębiał trudności w utrzymaniu równowagi fizycznej, pijąc gorzałkę wprost z butelki, czyli jak się mówi w ulicznym slangu – „z gwinta”

  – opisuje publicysta na portalu Stefczyk. Info.

  Funkcjonariusze uznali, że pijany mężczyzna stanowi zbyt wielkie zagrożenie dla stolicy Dolnego Śląska. Skuli go więc kajdankami i przypięli go nimi do słupa. Ze względu na własne bezpieczeństwo i okolicznej ludności, postanowili wezwać posiłki.

  Postanowiono delikwenta przetransportować na komisariat. Pojawiła się jednak poważna przeszkoda. Okazało się, że w czasie szarpaniny, policjanci zgubili kluczyk od kajdanek

  – pisze Jachowicz.

  Akcja nabierała rozpędu…

  Jeden z nich próbował sobie przypomnieć, czy podczas szkoleń na Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie przerabiano temat: „Zgubienie kluczyka od kajdanek w trakcie interwencji”. (…) Wtedy zaświtała im myśl, żeby wyrwać słup i ciągnąc pijanego na takim sztywnym postronku, doprowadzić go na wewnętrzny plac komisariatu.

  Projekt spalił na panewce. Słup bowiem był zabetonowany i nijak nie dało go się ruszyć.

  Wpadli więc na pomysł wypożyczenia kluczyków do kajdanek od kolegów wyposażonych podobnie jak oni. Zaczęli więc ściągać z całego miasta inne patrole, które były zaopatrzone w kajdanki i posiadały do nich kluczyki. Ale żaden z kilku kluczyków, którymi chętnie dzieli się ich koledzy nie pasował

  – relacjonuje Jachowicz.

  Co było dalej? Mocne wrażenia gwarantowane! Zainteresowanych odsyłamy na Stefczyk.info: Akademia Policyjna po polsku

  W tym miejscu przytoczmy jedynie celną pointę:

  Wielu Polaków zna amerykański film Akademia Policyjna, ukazujący w karykaturalny sposób naukę w tamtejszej szkole policyjnej. Z tego co pamiętam komedia otarła się o Oskara. Złota statuetka ominęła jednak film. Dziś już widzimy, że gdyby amerykańscy scenarzyści znali autentyczne przypadki sprawności polskiej policji i wprowadzili je do swojego filmu, Oskar byłby murowany. JKUB za: http://wpolityce.pl/artykuly/64285-niezwykle-dokonania-naszej-policji-rozslawiaja-jej-imie-w-swiecie-czyli-akademia-policyjna-po-polsku-zobacz-film

  PS.

  Zdradźmy jeszcze, że Jachowicz - wśród dokonań polskiej Akademii Policyjnej - przywołuje również niedawną akcję funkcjonariuszy z Bytowa. Jest na co popatrzeć... i poczytać ciekawe komentarze pod nim Policja Bytowska w akcji Video0033 http://www.savetubevideo.com/?v=G1ncr1b44NA
  Akademia Policyjna po polsku.

  Niezwykłe dokonania naszej policji rozsławiają jej imię w świecie. Wraz ze zdumieniem z jakim spotykamy się na każdym kroku w innych krajach, wywołanym niezwykłymi policyjnymi akcjami, zdobywamy coraz większą popularność i sympatię prostych ludzi.

  Oto dwie akcje z licznych, jakie się zdarzyły w ostatnim czasie, które potwierdzają wyjątkowość polskiej policji.

  W niedzielę we Wrocławiu patrol policyjny spotkał chwiejącego się mężczyznę, który pogłębiał trudności w utrzymaniu równowagi fizycznej, pijąc gorzałkę wprost z butelki, czyli jak się mówi w ulicznym slangu – „z gwinta”. Kiedy policjanci podeszli, podobno nie tylko zaczął się z nimi szarpać i wyzywać ich – próbował zrobić rzecz o wiele gorszą – możliwie jak najszybciej oddalić się od funkcjonariuszy drogą ucieczki bezpośredniej ulicami Wrocławia.

  Funkcjonariusze uznali, że pijany mężczyzna stanowi zbyt wielkie zagrożenie dla stolicy Dolnego Śląska. Skuli go więc kajdankami i przypięli go nimi do słupa. Ze względu na własne bezpieczeństwo i okolicznej ludności, postanowili wezwać posiłki. Na pomoc przyjechał nowy patrol, co było oczywistym dowodem na sprawność wrocławskiej policji. Postanowiono delikwenta przetransportować na komisariat. Pojawiła się jednak poważna przeszkoda. Okazało się, że w czasie szarpaniny, policjanci zgubili kluczyk od kajdanek. Co zrobić? – zasępili się doświadczeni policjanci.

  Jeden z nich próbował sobie przypomnieć, czy podczas szkoleń na Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie przerabiano temat: „Zgubienie kluczyka od kajdanek w trakcie interwencji”. Po chwili stwierdził, że nawet jeśli było takie szkolenie on nic nie pamięta. Wtedy zaświtała im myśl, żeby wyrwać słup i ciągnąc pijanego na takim sztywnym postronku, doprowadzić go na wewnętrzny plac komisariatu, niewidoczny dla postronnych mieszkańców Wrocławia, gdyż gromadzący się wokół tłumek wścibskich przechodniów utrudniał działania funkcjonariuszy w miejscu ogólnie dostępnym. Zamierzony, najprostszy zdaniem funkcjonariuszy plan, jednak się nie powiódł.

  Słup bowiem był zabetonowany i nijak nie dało go się ruszyć. Wpadli więc na pomysł wypożyczenia kluczyków do kajdanek od kolegów wyposażonych podobnie jak oni. Zaczęli więc ściągać z całego miasta inne patrole, które były zaopatrzone w kajdanki i posiadały do nich kluczyki. Ale żaden z kilku kluczyków, którymi chętnie dzieli się ich koledzy – nie pasował. O zdarzeniu i dotychczasowym przebiegu operacji powiadomiono drogą służbową poprzez oficera dyżurnego Komendę Wojewódzką Policji. Ta z wysokości swego urzędu zdecydowała: „Przeciąć kajdanki”. Wezwała na pomoc wrocławską Straż Pożarną. Strażacy przyjechali z wielkimi nożycami do przecinania metalu i uwolnili mężczyznę, który w międzyczasie wytrzeźwiał ze strachu. Biedak sądził zapewne, że stanie się drugim Szymonem Słupnikiem. Policjanci, którzy przypatrywali się pracy Straży Pożarnej, czekając na ostateczny rezultat, aby móc przejąć uwolnionego z kajdanek, byli ubrani na galowo. Dostali takie polecenie wyższych władz, które uznały wydarzenie za sprawę medialną i chciały pokazać się z jak najlepszej strony.

  Następnego dnia, na drugim krańcu Polski, w pięknym pomorskim Bytowie, tamtejsi policjanci zauważyli samochód, który przekroczył prędkość o prawie 20 km na godzinę. Dali mu sygnał do zatrzymania. Kierowca zwolnił, zatrzymał się, ale uznał że są przebierańcami i próbował nagle uciekać. Policjanci chwycili go, aby założyć mu kajdanki (patrz wyżej). Ale w żaden sposób nie udawało im się to. Kierowca wyrywał się i szarpał. Ów patrol policyjny składał się z obojga płci. Funkcjonariuszka postanowiła użyć gazu. Zrobiła to tak profesjonalnie, że obezwładniła na chwilę kierowcę, ale i swego partnera funkcjonariusza. Sytuacja dojrzała do tego, że mogła spokojnie wezwać posiłki.

  Wielu Polaków zna amerykański film Akademia Policyjna, ukazujący w karykaturalny sposób naukę w tamtejszej szkole policyjnej. Z tego co pamiętam komedia otarła się o Oskara. Złota statuetka ominęła jednak film. Dziś już widzimy, że gdyby amerykańscy scenarzyści znali autentyczne przypadki sprawności polskiej policji i wprowadzili je do swojego filmu, Oskar byłby murowany.

  Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

  Jerzy Jachowicz
 • @Kula Lis 11:18:05
  Motto: "jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem". Obserwuję uważnie rządzących i wnioski nasuwają się jedyne z możliwych. Rządzi nami sowiecka sowiecko niemiecka hołota z czworaków. Sowiecka hołota z czworaków - to są ci zarażeni sowieckim wirusem. Pełno jest jeszcze tej hołoty. Ktoś kiedyś powiedział, że trzy pokolenia muszą minąć, żeby tą zarazę sowiecką wytępić. W Polsce już trzy pokolenia żerują na narodzie polskim. Lustracji nie było także nazwisk, pochodzenia, etc... gospodarczej - to jest przyczyna. Tym którzy mogą poczuć się urażeni hołotą z czworaków, od razu odpowiadam by nie było niedomówień. To nie obraza to niezaprzeczalny fakt, oni pierwsi podpisujący się krzyżykami, analfabeci poszli za nośnymi hasłami żydoboszewii, o równouprawnieniu, władzy robotników i chłopów, że nawet kucharka może rządzić - Lenin(z nami żydami za plecami oczywiście, tego już im nie mówiono)etc..., rabowali dwory, także Powstańców Styczniowych rabowali, dobijali ponieważ byli to Pany, zasilali szeregi UB, SB, IW, Prokuratur, Sądów, MO, etc… To oni z rozkazu swych żydowskich mocodawców torturowali, zabijali Patriotów Podziemia, swych bogatszych sąsiadów, rabowali…etc… ponieważ niepiśmiennej hołocie dano władzę nad tzw. Panami, Kułakami, którzy ponoć ich wykorzystywali, okradali?, to ich nobilitowało w ich niepiśmiennym środowisku, każdym środowisku jak mniemali i mniemają do dnia dzisiejszego, ta mentalność pozostała w nich do dziś, mimo wykształcenia czy “wykrztałcenia”, obserwujemy to na co dzień od dołu po górę, przykładem chamskie bydlaki w Poilicji…etc…etc...Jest jeszcze pokaźna żydochazarska agentura z bezprawnie? buszującym po Polsce, czy już POlin uzbrojonym Mossadem w tle. Mentalnie usadowiona jedna nogą po stronie Moskwy, której na kolanach jest wdzięczna za „"awans" społeczny a drugą nogą tkwiąca w zbrodni sowieckiej w Polsce, zatuszowaną trzecim pokoleniem chamów z czworaków i nagrzanymi sądami. Wszelkiej maści mendy ludzkie od kryminalistów sowieckich, szmalcowników i donosicieli oraz zabójców działających w imieniu swej "ludowej" ojczyzny, bo nie Ojczyzny, Ojcowizny. Te stworki, POtwory jako osobniki wyzute z moralności prowadzą cyniczną wojnę ze wszystkimi naszymi uczuciami, wartościami z naszym jestestwem. Walczą w perfidny sposób z Kościołem Katolickim i polską rodziną. Próbują narzucić nam swój chamski język i sposób walki w której osiągnęli szczyty możliwości. Podzieli nas jako Naród, codziennie puszczają newsy mające zohydzić nasze wartości. Chcą mieć rodziny pedalskie i lesbijskie. Chcą by dzieci uprawiały seks od 13 roku życia. Nie dajmy im tej satysfakcji . Brońmy stanowczo naszych polskich tradycji, rodziny i wiary. Pozwolę na koniec sobie tylko przypomnieć - po raz pięćsetny, że likwidację obcej agentury tak sowieckiej jak i niemieckiej, rozpocząć należy od wyczyszczenia tzw. organów ścigania i sądownictwa oraz obcych nam kulturowo żydowskich mendiów, prasy ogłupiających Polaków. Do ZERA !!!!!!!!!.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej